شمال شرق دهلی نو گفت: ما هرگز نباید اجازه دیگری 1984 می گوید: HC

دادگاه عالی دهلی نو روز چهارشنبه خواسته پلیس دهلی به هشدار برای جلوگیری از تکرار از سال 1984 ضد سیک شورش در دولت است. آن را نیز تحسین پلیس برای اقدام فوری در تخلیه مجروح در شمال شرق دهلی نو که در آن خشونت به حال فوران بیش از اصلاح قانون تابعیت.

یک نیمکت از قضات S Muralidhar و Anup J Bhambhani نامیده می شوند به عنوان “بسیار ناگوار” قتل یک IB افسر در جریان خشونت است که در آن 20 نفر کشته و بیش از 180 زخمی شدند.”در حالی که منظور بود که دیکته اواسط شب پلیس بود و اجرای آن را سمت راست وجود دارد و نجات مصدوم افراد” نیمکت گفت: در طول روز را شنیدن.

دادگاه نیز منصوب مدافع Zubeda بگوم به عنوان amicus curiae به هماهنگی بین قربانیان و سازمان های مختلف. آن را بیشتر خواسته مدیر موسسه رفتارهای انسانی و علوم متفقین (IHBAS) به ارائه تعداد کافی از متخصصین واجد شرایط به تهیه کردن به درد و رنج قربانیان از پست تروما و استرس است.

دادگاه هشدار داد مقامات هشدار باقی می ماند به طوری که باعث قتل عام در طول سال 1984 ضد سیک شورش تکرار شده است. “نه ما هرگز نباید اجازه دیگری 1984…به خصوص تحت تماشای دادگاه و تحت خود را (پلیس دهلی) پخش… ما باید بسیار بسیار هوشیار” نیمکت گفت.

دادگاه قرار داده است تا این موضوع برای بیشتر شنیدن در فوریه 28.

دادرسی ویژه

دادگاه برگزار می شود جلسه ویژه ای آغاز شده است که در 12:30 صبح در محل اقامت دادگستری Muralidhar پس از دریافت تماس از یک مدافع توضیح شرایط وخیم جایی که ممکن بود به حرکت قربانیان از یک بیمارستان کوچک به GTB بیمارستان.

سپس آن را کارگردانی پلیس برای اطمینان از امن برای عبور مجروح به بيمارستان های دولتی و ارائه درمان اورژانس برای آنها. آن را تا به حال کارگردانی پلیس برای استقرار تمام منابع در فرمان و قدرت جهت به عنوان به خوبی به عنوان مطمئن شوید که مجروح دریافت فوری اضطراری, درمان, اگر نه در گورو Teg بهادر در بیمارستان و سپس در Lok نایاک Prakash Narayan بیمارستان (LNJP) یا مولانا آزاد و یا هر گونه دیگر بیمارستان.

نیمکت تا به حال نیز نامیده می شود به صورت یک گزارش وضعیت انطباق از جمله اطلاعات در مورد قربانیان مجروح و درمان ارائه شده به آنها است. آن گفت: منظور ابلاغ به پزشکی superintendents از GTB و LNJP بیمارستان.

فوری شنوایی انجام شد پس از مدافع Suroor فرمانده به نام قاضی و به دنبال سفارشات فوری برای عبور امن از آمبولانس برای مجروح شدند.

پلیس دهلی و دولت نشان داده شد از طریق اضافی ایستاده مشاور Sanjoy Ghose.

در طول جلسه نیمکت صحبت کرد بیش از تلفن به دکتر Anwar Al-hind بیمارستان جدید Mustafabad که به دادگاه گفت که وجود دو بدن و 22 مجروح در افراد وجود دارد و او در تلاش بود به دنبال پلیس کمک پس از 4 ساعت در روز سه شنبه بدون موفقیت است.

سپس دادگاه به کارگردانی مقامات ارشد به رسیدن به بیمارستان فورا پس از آن آنها شروع روند تخلیه زخمی ها به نزدیکترین بیمارستان است. همچنین گفت: به این منظور آورده شود به دانش از دهلی کمیسر پلیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>