North داکوتای رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم صادر دستورالعمل پنج شنبه به تدریج برای بازگشایی دولت را در اقتصاد به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 1.

“به عنوان دولت در ادامه کار به پیاده سازی گسترش و بهبود بر این مناطق با یک کل-از-دولت رویکرد داکوتای شمالی وزارت بازرگانی منجر خواهد شد بازگشایی برنامه ریزی و تلاش های که در بورگوم لقب ‘ND هوشمند راه اندازی مجدد'” جمهوری خواه فرمانداری گفت.

به منظور آغاز بازگشایی کسب و کار و مدارس فراتر از 30 آوریل فرماندار گفت داکوتای شمالی باید “قوی” تست ظرفیت و تماس با ردیابی زیرساخت های موثر قرنطینه اقدامات کافی تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان بهداشتی درمانی کافی بیمارستان ظرفیت برای حفاظت از دولت ترین جمعیت های آسیب پذیر مانند شهروندان ارشد و قصد دارد به آدرس ممکن است ظهور مجدد این ویروس.

“در طول چند روز آینده تجارت آغاز شد که تشکیل یک تابآوری اقتصادی تیم در ابتدا از COVID-19 بحران به کار خواهد کرد به طور مستقیم با انجمن است که نشان دهنده کسب و کار تحت تاثیر این تعطیلی به منظور توسعه جدید استاندارد روش های عملیاتی برای یک فارغ التحصیل امن بازگشایی مجدد” بورگوم شدهاند.

بورگوم یک فرمان اجرایی را امضا شنبه به گسترش کسب و کار تعطیلی یکی دیگر از 10 روز “برای حفاظت از سلامت و ایمنی از صاحبان کسب و کار کارکنان خود و مشتریان خود را.” فرمت همزمان با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن “30 روز به سرعت گسترش” چارچوب منتشر شده 31 مارس برای حفظ غیرضروری کسب و کار بسته تا آوریل 30 که در آن زمان شیوع خواهد شد که امیدوارم plateaued.

داکوتای شمالی تایید کرده 365 موارد در مجموع با نه مرگ. جمعه دیدم بالاترین تنها روز افزایش با یکی دیگر از 24 نفر را تایید کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de