غیر ضروری در محل کار در بمبئی سه شهرستانها تعطیل

با تعدادی از بیماران آلوده به Covid-19 virus در حال حرکت تا 52 در ایالت ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray اعلام کرد که از روز جمعه نیمه شب همه مغازه ها و موسسات و شرکت های خصوصی در بمبئی شهری منطقه پونا و پیمپری-Chinchiwad و ناگپور بسته باقی خواهد ماند تا 31 مارس است.

این Thackeray دولت اعلام کرده است که رادیکال ترین حرکت را در چهار بیماران جدید شناسایی شده اند با این ویروس از روز پنج شنبه. بمبئی شهری منطقه است که مرکز اقتصاد هند. دایره بمبئی بخش مالیات بر درآمد, پست, بالاترین درآمد در هر سال است. برای FY19 های بمبئی منطقه mopped ₹3.52-لاخ کرور بود که 32 درصد از این کشور را در مجموع مالیات بر درآمد مجموعه است.

پرداختن رسانه ها Thackeray گفت که کرونا بیماری همه گیر نیاز دارد را شامل می شود. اما در بمبئی محلی سیستم راه آهن و اتوبوس ها را نمی توان تعطیل به عنوان یک طیف وسیعی از حمایت کارکنان بیمارستان شهری دفاتر و دیگر خدمات ضروری با استفاده از این حالت از حمل و نقل ،

دولت ادارات دولتی نیز خواسته شده است به کار در 25 درصد نیروی انسانی است. تنها ضروری مغازه ها و ایجاد چنین به عنوان غذا و دارو, شیر, بانک ها و موسسات مالی به کار گیرند.

برخی از معافیت

دولت تصمیم گرفته است برای معاف بورس پاکسازی شرکت های خزاين, کارگزاران بازار سهام و SEBI-ثبت نام شرکت کنندگان از این مستند.

شده است وجود دارد کاهش جمعیت. اما آن را هنوز هم باید انجام شود برای 15 روز است. “ما هیچ گزینه ای جز اجتماعی فاصله” رئیس وزیر گفت. او خواسته صاحبان موسسات به پرداخت حقوق کارکنان خود را. او گفت: دولت در حال کار بر روی یک طرح مالی برای مقابله با ضرر و زیان است.

ماهاراشترا وزیر بهداشت راجش Tope گفت: دولت تصمیم گرفته است به این مرحله به عنوان محلی قطار و اتوبوس هنوز شلوغ است. “دولت تصمیم به انجام این کار است زیرا اگر شما بسته دفاتر و موسسات پس از آن مردم هیچ دلیلی برای استفاده از قطار و اتوبوس. اگر ما می بینیم که در دو روز آینده وجود دارد هیچ بهبودی در جمعیت, پس از آن ما را مجبور به تعطیل کردن قطار و اتوبوس,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>