Muhammad Yunus, bangladeshمحمد یونس

بنگلادشی برنده جایزه نوبل Muhammad Yunus مواجه است بیش از 100 پرونده های حقوقی از کارکنان ناراضی در ارتباطات واحد از فقر خود را متلاشیکننده قرضه های کوچک Grameen Bank وکلا گفت: پنج شنبه.

موارد مطروحه علیه او و دیگر مدیران ارشد در داکا دادگاه مربوط به مطالبات از Grameen مخابرات (GT), کارکنان برای یک سهم از سود خود را وکیل Jafrul حسن شریف گفت.

اخبار مرتبط

یونس مواجه شده است و نصب و مشکلات قانونی در سال های اخیر است. در سال 2011 او اخراج شد به عنوان رئیس Grameen Bank در یک حرکت هواداران خود گفت: هماهنگ شده با نخست وزیر شیخ حسینه خواستند.

“با توجه به بنگلادش کارگر سود مشارکت قانون یونس را Grameen مخابرات محدود بود برای به اشتراک گذاشتن و پنج درصد از سود این شرکت با کارگران” وکیل حسن گفته است.

“اما در طول 10 سال گذشته GT انجام نداده است.” Grameen مخابراتی عمل می کند یک سرویس به نام “روستای تلفن” اختصاص داده شده به تلفن های همراه به فقیر روستایی در جنوب کشور آسیایی از 165 میلیون نفر است.

این شرکت همچنین دارای یک 34.2-درصد سهام در GrameenPhone بنگلادش بزرگترین اپراتور تلفن همراه با برخی از 75 میلیون مشترک.

Yunus, 79 که تاسیس Grameen Bank در سال 1980 اهدا شد جایزه صلح نوبل در سال 2006 نمی تواند رسید در روز پنج شنبه.

یک سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

ماه گذشته اقتصاددان بود به قید وثیقه توسط یک کارگر دادگاه پس از حکم بازداشت صادر شد زمانی که او موفق به نظر می رسد در یک جلسه در یک مورد جداگانه.

او شده است در تقابل با برتر حسینه خواستند پس از مختصر و ناموفق تاخت و تاز کردن به بنگلادش آتشین بالا خطر ابتلا به صحنه سیاسی در سال 2007.

حسینه خواستند متهم کرده است او را از “مکیدن خون” از فقرا در میان اتهامات خود را از اتهامات عنوان شده علیه بانک نرخ بهره در حدود 20 درصد است.

در سال 2013 او در مورد این موضوع از دولت حمایت کمپین نفرت که نقاشی او را به عنوان سازمان ملل متحد-اسلامی و پخش همجنسگرایی, که در بنگلادش غیر قانونی است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de