‘هیچ کارگر بدون حقوق’: فرانسیس طرفداران جهانی درآمد اولیه در این زمان از خطر’

Pope فرانسیس ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن پیوستن به #YangGang.

پاپ با ابراز این عقیده که زمان در حال حاضر به در نظر گرفتن مفهوم اساسی جهانی درآمد در یکشنبه عید پاک نامه در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس ارسال به رهبران اصلی جنبش های اجتماعی.

“ممکن است این زمان را در نظر بگیرید جهانی دستمزد پایه است که اذعان و شان و مقام دادن مقتدر کارهای ضروری شما انجام” فرانسیس نوشت. “این امر اطمینان و مشخص رسیدن به ایده آل در یک بار پس از انسان و بنابراین مسیحی از هیچ کارگر بدون حقوق.”

پاپ همچنین گفت که برخی از کارگران کم درآمد “حذف شده اند از مزایای جهانی شدن است.”

“شما لذت بردن از سطحی که لذت بی هوش بسیاری از وجدان و در عین حال شما همیشه رنج می برند از آسیب آنها تولید” فرانسیس نوشت. “مشکلات که پریشان همه آمار شما دو بار به عنوان سخت است.

“من امیدوارم که این بار خطر را رایگان ما را از عامل بر روی خلبان خودکار لرزش ما خواب آلود وجدان و اجازه می دهد تا یک انسان و زیست محیطی تبدیل آن قرار می دهد پایان دادن به بت پرستی از پول و مکان زندگی بشر و کرامت در مرکز,” او اضافه شده است.

مفهوم UBI بود تکثير سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگ که حمایت برای یک برنامه است که به همه بزرگسالان آمریکایی یک “آزادی سود سهام” از 1000 $در هر ماه.

در طول یک ماه سپتامبر بحث یانگ اعلام کرد که او می تواند ارائه یک گروه کوچک به صورت تصادفی انتخاب شده شهروندان ایالات متحده $1000 در ماه برای یک سال به عنوان یک اجرای آزمون از سیاست های خود را پیشنهاد. او پس از آغاز پرداخت با وجود حذف از مسابقه.

یانگ همچنین گفت که او در تماس با کاخ سفید در طول این تصمیم به ارائه بسیاری از شهروندان ایالات متحده با $1,200 چک به عنوان بخشی از coronavirus امداد بسته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im