هیچ و آمریکا تا swadeshi blinkers در

trade, economyبا توجه به آخرین سروی اقتصادی-هند-صادرات به نسبت تولید ناخالص داخلی کاهش یافت و از 16.8 درصد در FY12 فقط به 11.3 درصد در نیمه اول FY20 در حالی که واردات غیر نفتی و غیر طلا کاهش یافت و از 15.2 درصد از تولید ناخالص داخلی به 10.3% در همان دوره است.

نوری از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید و سیگنال را فرستاده قوی هند و آمریکا-روابط وجود آن ناامید کننده است که حتی یک ‘محدود’ معامله تجارت—به استفاده از اصطلاح قرار داده سمتی در اجرا تا بازدید—نبود امضا کردند. رئیس جمهور تهمت و گفت او صرفه جویی در بزرگ ایران برای, بعد, چند, نجات هند—و او از خجالت.

وجود دارد این می رود بدون گفت مشروع هند نگرانی های مانند آزاد کردن کشاورزی با توجه به بزرگ یارانه به ما می دهد حتی اگر آنها در حال از مد افتاده در چنین راه به عنوان به سازمان تجارت جهانی-سازگار است. به طور مشابه, شل شدن هنجارهای حقوق مالکیت معنوی به عنوان آمریکایی ها می خواهند نمی تواند در هند منافع پس از مقدار زیادی مواد مخدر بیشتر خواهد شد و سپس حفاظت از حق ثبت اختراع حتی اگر آنها نشان دهنده هیچ نوآوری بزرگ است.

اخبار مرتبط

اما مطمئنا هند در موقعیت قرار دادن کنترل قیمت high-end پزشکی استنت کاملا ناخواسته ، ممکن است پایان پزشکی استنت آسیا هستند و که آنها نمی تحویل در هر نقطه در نزدیکی ارزش تولید کنندگان ادعا می کنند اما آیا این واقعا مهم از آن است که تنها به خوبی پاشنه بلند که آنها را خرید و در هر مورد چندین غیر ما استنت های موجود در بازار است ؟ و با توجه به رئیس جمهور ایالات متحده که قرار بود در مورد بزرگ واردات که هارلی دیویدسون تا به حال به پرداخت آن را واقعا صدمه دیده اند طرف هند به آدرس این ؟

در هر صورت تا به حال هند موفق به قرار دادن با هم یک بسته از مشوق ها برای کمک به اپل حرکت می کند بیشتر از آن عملیات مونتاژ به هند مطمئنا این امر را تسهیل یک معامله ؟ رئیس جمهور تهمت است بیش از حد از یک رئالیست نه به رسمیت شناختن یک معامله خوب است هنگامی که او می بیند و تسهیل ما صنعت برای گسترش عملیات در هند است که بخشی از معامله خوب است.

در واقع نگرانی برای یک کشور است که هرگز لاستیک صحبت از چگونه هند و ما متحدان طبیعی است که طرف هند به نظر نمی رسد به درک که بسیاری از مسائل هستند که ناراحت کننده آمریکایی نیز هستند کسانی که صدمه دیده هند است. پس از رفتن مونسانتو و آن GM دانه (بیت.ly/2TfHdSZ) قطعا ضربه هند-روابط ایالات متحده, اما بیشتر از آن ضربه هندی پنبه کشاورزان که به لطف مونسانتو شد در میان بزرگترین تولید کنندگان پنبه.

وجود دارد و سپس این موضوع از FCI را تهیه برنج و گندم در MSP, و پس از آن اقدام به خرید سهام نمی توان دفع از طریق جیره مغازه FCI به فروش می رساند و آن را در یک تخفیف برای معامله گران است. تخفیف البته نسبت به آنچه در آن هزینه FCI و نه با توجه به قیمت بازار پس از FCI عملیاتی هزینه های بسیار بالا هستند. در عین حال این واقعیت است که دانه به فروش می رسد در تخفیف کافی است به ما و سازمان تجارت جهانی به استدلال می کنند که این تجارت-تحریف از آنجا که برخی از بخشی از این دانه است پس از آن صادر می شود. و در عین حال به این روزنامه اشاره کرده است که اغلب به اندازه کافی انحلال FCI-تقدیر-سهمیه-فروشگاه-سیستم و جایگزینی آن با لينک مستقيم نقد و انتقالات به 75 درصد از شهروندان تحت پوشش امنیت غذایی ملی عمل خواهد هنوز هم صرفه جویی 50,000 تومان کرور روپیه در هر سال; خلاص شدن از FCI بیش از حد کوه از سهام می تواند دریافت بیش از 1 لاخ کرور به عنوان به خوبی. در این مورد بیش از حد وجود دارد همپوشانی قابل توجهی در هند و ایالات متحده منافع و آن را دشوار است به استدلال می کنند که پیشرفت در اینجا نمی خواهد کمک به نرم کردن با ما تجارت موقعیت.

چگونه به زودی حتی یک محدود تجارت مقابله با ما را روشن نیست هر چند وزیر اقتصاد Piyush Goyal گفت: اولین پیش نویس می تواند آماده بسیار به زودی. آن را به نظر می رسد هر چند که کمی پیشرفت می توان انتظار داشت تا هند jettisons آن swadeshi ایدئولوژی. هیچ کس احتمالا می تواند استدلال می کنند در برابر خودکفایی اما هند چالش واقعی در حال حاضر است نه واردات لجام گسیخته اما غیر قابل قبول ضعیف صادرات و رقابت است. در شش سال پس از نارندرا نخست وزیر به قدرت رسید, هند, صادرات رشد داشته است فقط 0.5 ٪ در سال.

با توجه به آخرین سروی اقتصادی-هند-صادرات به نسبت تولید ناخالص داخلی کاهش یافت و از 16.8 درصد در FY12 فقط به 11.3 درصد در نیمه اول FY20 در حالی که واردات غیر نفتی و غیر طلا کاهش یافت و از 15.2 درصد از تولید ناخالص داخلی به 10.3% در همان دوره است. هنگامی که شما اضافه کردن طلا و نفت, واردات شد بالاتر 26.8 درصد از تولید ناخالص داخلی در FY12 و 17.6 درصد در نیمه اول FY20. به عبارت دیگر حتی اگر هند به افزایش تعرفه های اقلام مانند نفت یا طلا—و به طور فزاینده الکترونیک—واردات هنوز هم می گیرد. پس راه حل واقعی نهفته در افزایش صادرات و رقابت و نه تعرفه واردات که به عنوان رئیس جمهور تهمت روشن ساخته او تا به حال یک مشکل بزرگ با.

یک مسئله مربوط است که هر کسی که مطالعه اقتصاد کلان در حتی در سطح تحصیلات تکمیلی را درک خواهد کرد این است که اگر یک کشور در تلاش برای تحریک سرمایه گذاری بدون محلی به اندازه کافی پس انداز—به هند در حال انجام است—وجود دارد هیچ گزینه ای جز افزایش کسری حساب جاری.

مشکل دیگر با پیاده روی عوارض واردات در شیوه ای که در هند انجام شده است که در آن نیاز به زمان محدود. اگر مثلا هند افزایش وظیفه واردات اسباب بازی پلاستیکی سه بار به عنوان آن را در گذشته بودجه آن را به برنامه ریزی برای افزایش رقابت از تولید کنندگان اسباب بازی بیش از یک دوره زمانی ثابت. اگر نه وظیفه فقط تضمین می کند که هند تولید کنندگان بیشتر غیررقابتی در سطح جهان است. به طور مشابه, پیاده روی از وظایف واردات فولاد هند در طول چند سال گذشته ممکن است محافظت محلی تولید فولاد, اما از آنجایی که این باعث می شود هر چیزی تولید شده از محلی غیر جراحی آن بد است در دراز مدت است. به عبارت دیگر هند واردات-جایگزینی سیاست کار ممکن است اما بیشتر از نه, بالا وظایف نتیجه در سطوح بالاتر از قاچاق. در پایان روز جانشینی واردات و سیاست های صادرات و ارتقاء آنهایی که به سادگی نمی رفتن با هم.

[email protected]
توییتر: @thesuniljain

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>