پس از لغو مرحله دوم مذاکرات تجاری با چین مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که او نمی خواهد تجارت با یک کشور است که تقریبا به هر طریقی یک بیماری همه گیر در جهان است.

در مصاحبه با CBS News, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من علاقه ای ندارم در حال حاضر در صحبت کردن به چین است. ما ساخته شده یک معامله تجاری (فاز 1 موافقتنامه تجارت آزاد را امضا کردند و در ژانویه). اما به محض این که توافق انجام شد, جوهر نیست حتی خشک و با آنها برخورد ما با طاعون.”

فاز 1 این قرارداد مربوط به ما عرضه به چین دسترسی به چین را در بازار مالی و مسائل مربوط به حقوق مالکیت معنوی. فاز دوم متمرکز در چین انتقال تکنولوژی, سیاست, جاسوسی صنعتی و یارانه های دولتی به شرکت های دولتی رویترز گزارش داد.

همزمان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت افزایش فشار بر چین بیش از آن اعمال امنیتی جدید قانون در هنگ کنگ است که به طور موثر خنثی “یک کشور دو سیستم’ فرم از دولت.

دولت آمریکا به پایان رسیده است ‘اعطای وضعیت ویژه با توجه به هنگ کنگ و تحریم هایی را علیه مقامات چینی. “در حال حاضر هنگ کنگ خواهد بود درمان همان است که در سرزمین اصلی چین” مغلوب ساختن پیشی جستن به نقل از به نقل از BBC.

چین قول داده است به قوی اقدام تلافی جویانه علیه آمریکا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی