سازندگان هیچ وقت مردنبعدی در معروف جیمز باند حق رای دادن را به نام خود آینده چین تور به دلیل افزایش نگرانی های مربوط به coronavirus اپیدمی بار گزارش روز یکشنبه.

چند تبلیغ حوادث برای اکران برنامه ریزی شده بود در پکن و دیگر شهرهای بزرگ چین در ماه آوریل که در حال حاضر شده است “به نام” این گزارش گفت:. این تصمیم در نور از خطرات بهداشتی ناشی از COVID-19 شیوع است که تاکنون بیش از 1700 در چین زندگی می کند به تنهایی.

مهلت گزارش داد که دانیل کریگ و بازیگران نمی خواهد در پکن نمایش این فیلم به غیر از پرش تبلیغات تور چین. دلایل ذکر شده توسط سازندگان است که “عدم اطمینان اطراف تکامل از بیماری همه گیر” این گزارش گفت:.

این تصمیم ممکن است تلفات در موفقیت کلی این فیلم به چین در جهان است دومین جعبه دفتر بازار است. سازندگان تا به حال انتظار می رود این فیلم برای تبدیل شدن به بالاترین پرفروش فیلم جیمز باند حق با انتظار درآمد از بیش از 1 میلیارد دلار در سراسر جهان, با توجه به, نیویورک پست گزارش.

با توجه به ایمیل های روزانه گزارش چین که کمک بیش از 6 میلیارد دلار به صنعت فیلم در سال 2019 را تعطیل بیش از 70,000 سینما در سراسر کشور در این بیماری همه گیر.

کارگردان Cary Joji Fukunaga فیلم ستاره دانیل کریگ در کنار Ralph Fiennes, Ben Whishaw, Naomie Harris و Léa Seydoux. این فیلم همچنین ستاره Rami Malek عنوان بعدی باند تبه کار, Ana de Armas و Christoph Waltz.

این فیلم را کریگ آخرین محدود به عنوان یاد agent 007.

این فیلم قرار است برای آزادی در هند در مارس 3, پست, آن, انگلستان, انتشار, با توجه به گزارش های رسانه ها.

جدای از هیچ وقت به مرگدیگر فیلم های هالیوود از جمله 1917, Doolittle, زنان کمی و جوجو خرگوشباید به تعویق افتاده خود را در چین آزاد با توجه به شیوع این بیماری با توجه به بار گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de