Indian Overseas Bank, Banikinkar Pattanayak, IOB, RBI, Prompt corrective action, PCA, Bad loans, Karnam Sekar, Supreme Court, AGR, Adjusted gross revenue, AGR dues, DHFL, Net non-performing asset, NPA, MSME, Retail loans, Corporate debt, Housing loan, CASA,Current accounts, Savings accountsIOB ثبت یکی از بدترین اجراهای تا کنون در سه ماهه دسامبر داشتن وارده را از دست Rs 6,075 کرور روپیه در برابر آن از 346 تومان کرور روپیه از یک سال پیش.

هند در خارج از کشور بانک (IOB) – یکی از چهار دولت-اجرای دهندگان تحت RBI را بی درنگ اقدام اصلاحی (PCA) رژیم ثبت شده است که تلفات گسترده در سه ماهه دسامبر – امیدوار به بازگشت به سودآوری در ماه مارس سه ماهه و خارج از PCA چارچوب آن را به عنوان در حال حاضر برای ارائه آنجا که 86.2 درصد از وام های بد, مدیر عامل Karnam Sekar گفت: FE.

این بانک بدون قرار گرفتن در معرض به حساب مخابرات که به طور بالقوه ممکن است به نوبه خود بد با توجه به حکم دادگاه عالی در AGR (تنظیم درآمد ناخالص) حق است و در حال حاضر به کنار سرمایه کافی برای عمده تاکید کرد دارایی های, از جمله DHFL گفت: Sekar.

اخبار مرتبط

IOB ثبت یکی از بدترین اجراهای تا کنون در سه ماهه دسامبر داشتن وارده را از دست Rs 6,075 کرور روپیه در برابر آن از 346 تومان کرور روپیه از یک سال پیش. در حالی که عظیم تأمین اتحاد بلد ترازنامه سه ماهه پس از سه ماهه آن نیز فعال بانک به تمیز کردن آن کتاب است. در نتیجه آن خالص دارایی غیر نمایشی (NPA) بود در شبکه 5.81% از دسامبر 2019 در برابر 13.56% یک سال پیش. “بدترین است که به وضوح پشت سر ما در حال حاضر” Sekar گفت.

“ما با اعتماد به نفس از گزارش سود در ماه مارس در سه ماهه اول و هنگامی که ما انجام این کار, ما را به تحقق دو شرط (زیر-6% خالص NPA و سودآوری) قادر به خارج شدن از PCA چارچوب است. ما در حال حاضر به شدت تلاش بازیابی و داده های عظیم تأمین پوشش نسبت به هر گونه بهبود فراتر از 14 درصد نوشته می شود به کتاب های ما. این به ما کمک خواهد کرد” گفت: Sekar که در زمان بیش از عنوان بانک MD در ماه ژوئیه سال گذشته است. “ما نمی خواهد نیاز به سرمایه از دولت در FY21,” او اضافه شده است.

اگر و هنگامی که بانک به حرکت از PCA, از آن خواهد شد قادر به قرض دادن آزادانه و رشد از مشکل است.

های میان مدت (بیش از 2-3 سال آینده) برنامه Sekar گفت: این بانک خواهد تمرکز بیشتر بر روی MSME و وام های خرده فروشی از بدهی های شرکت های بزرگ است که گرایش به ریسک. آن را با هدف افزایش آن MSME نمونه کارها وام به تومان 50,000 کرور میان مدت در برابر 31,000 تومان کرور روپیه در حال حاضر.
به طور مشابه, آن را به دنبال تقریبا دو برابر آن وام مسکن به 25.000 تومان کرور روپیه در 2-3 سال آینده برابر 13,000 تومان کرور روپیه در حال حاضر با توجه به Sekar. این بانک همچنین به منظور بالا بردن امید آن CASA (حساب های جاری و پس انداز و حساب) سطوح به 40 درصد از مناسب و معقول 39 ٪ در حال حاضر. CASA نشان می دهد کم هزینه از بودجه به عنوان به طور معمول بانک ها بهره سبقت گرفتن در چنین حساب حداقل است. برای اطمینان از بازیابی سریع از بد دارایی IOB راه اندازی 16 بازیابی شاخه. آن را قرار داده است تا برخی از 8 ، 000 خواص برای مزایده آنلاین. آن را نیز مطرح حساب آستانه برای یک بار حل و فصل بدهی به Rs 25 کرور از Rs 3 کرور آن فعال خواهد شد و بیشتر وام گیرندگان به حل و فصل سریع.

IOB کفایت سرمایه سطح آن کاهش یافته و به یک precariously سطح پایین 5.53% در سه ماهه دسامبر برابر موظف 9% – بهبود یافته است, به لطف دولت تزریق تومان 4,360 کرور در ژانویه 3. سرمایه خود را به خطر (وزن) دارایی (نسبت CRAR) رفته تا به 10.43% در حال حاضر. آن را تا به حال دریافت سرمایه از Rs 3,857 کرور روپیه از دولت در چهارم سپتامبر را به عنوان به خوبی. دولت سهام در بانک رفت تا به 94.56% در سه ماهه دسامبر از 92.52 ٪ در سه ماهه قبلی است. با آخرین تزریق دولت در برگزاری این بانک افزایش خواهد یافت و حتی بیشتر در مارس چهارم.

اما اگر بانک قادر به انجام خوبی از شرکت در آن ممکن است در نهایت بدتر شدن پایتخت آن موقعیت دوباره. به این ترتیب دولت نه بودجه هر چیزی برای تزریق به بخش عمومی بانک ها در FY21 اگر چه وزیر دارایی Nirmala Sitharman مطمئن سرمایه باید وجود داشته باشد یک نیاز مبرم برای آن است.

همچنین IOB عملیاتی سود (قبل از اینکه مقررات و احتمالات) کاهش یافته به تومان 2,337 کرور در سه چهارم از این سال مالی در برابر Rs 3,902 کرور یک سال پیش از آن. عمده ترین عامل آن هزینه های عملیاتی بود و کارمند هزینه که بزرگنمایی به تومان 2,366 کرور در آوریل-دسامبر دوره از این مالی در برابر Rs 1,941 کرور از یک سال پیش.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im