هیچ جایی برای اتباع چینی: هتل های دهلی’ association بدن

دهلی هتل ها و رستوران داران انجمن (DHROA) اعلام کرده است که این بودجه در هتل ها و مهمان خانه در دهلی نو را ارائه مسکن به اتباع چینی.

“شیوه ای که در ارتش چین است, رفتار با نیروهای هند در مرزها است که منجر به قتل 20 سربازان هندی, هتل صنعت عمیقا ناراحت و داشتن یک ناخالص خشم را در برابر چین و بنابراین از آن است که فکر می کردم بهتر از پیوستن به این کمپین از کنفدراسیون همه هند معامله گران (گربه)” گفت: Mahendra Gupta, دبیر دهلی نو هتل ها و رستوران ها انجمن.

انجمن نیز تصمیم به استفاده از هر یک چینی ساخته شده محصولات خود را در هتل ها و مهمان خانه مانند مبلمان و لوازم آشپزخانه cutleries اقلام تزئینی و غیره اضافه شده Gupta.

دهلی نو حدود 3000 بودجه هتل ها و مهمان خانه ها با حدود 75 هزار اتاق است.

“بدیهی است که مردم از تمام جنبه های زندگی تمایل بیشتری برای پیوستن به ‘تحریم, چینی, کمپین’ از گربه” گفت: Praveen Khandelwal, دبیر کل, CAIT.

این گربه در حال حاضر همه تلاش ها برای طناب در کشاورزان حمل و صنایع کوچک و مصرف کنندگان دستفروشان و غیره خواهد شد درخواست تجدید نظر به آنها را به پیوستن به این کمپین او اضافه شده است.

Tarun Thakral Chief Operating Officer, Le Meridien گفت: “ما در حال رفتن به تحریم گردشگران چینی به عنوان ما هیچ چیز در برابر آنها”.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *