هیچ خطر ابتلا به کروناویروس انتقال از طریق اسکناس: ارز چرخه ارتباط

دست زدن به اسکناس منتقل نمی COVID-19.

ارز چرخه انجمن (CCA) — یک خود نظارتی سازمان برای مدیریت ارز, صنعت, پول نقد, تدارکات و ارائه دهندگان خدمات — روز سه شنبه گفت که دست زدن به اسکناس منتقل نمی COVID-19. در بیانیه ای کا گفت: شرکت های عضو از CCA شده است به طور منظم به روز رسانی کارکنان خود را در زمان سناریو و تعهد رادیکال سلامت و اقدامات ایمنی برای اطمینان از بالاترین استانداردهای بهداشت در کار روزانه به خصوص برای خدمه از جمله کارکنان مراجعه به بانک ها و دیگر مجموعه های نقدی/واریز مکان و برای کسانی که دسته خود پرداز atm.

“وجود دارد با این حال برخی از مشاوره است که در حال انجام دور در صنعت بانکداری بیان کرد که وجود یک خطر انتقال از coronavirus از طریق اسکناس. “CCA آرزوهای خود را به روشن است که این خبر نادرست نمایندگی از آنچه که در نظر گرفته شده برای گفتن در مورد دست زدن به نت و که آن را انتقال نمی COVID-19. این است که تقویت شده توسط ESTA (بزرگترین نقدی مدیریت انجمن در سراسر جهان) از طریق یک اطلاعیه مطبوعاتی که همراه با ذکر مورد که می دهد بیشتر اطلاعات علمی تایید است که وجود دارد هیچ خطر COVID-19 آلودگی اسکناس” آن را گفت.

اخبار مرتبط

خود سازمان تنظیم بیشتر گفت که پول نقد ماموران دستور داده شده است به استفاده از sanitisers در حالی که دست زدن به پول نقد و دستگاههای خودپرداز و آنها نیز مجدانه پاک کردن صفحه کلید از دستگاههای خودپرداز پس از بارگذاری به صورت نقدی. COVID-19 نفر در هند افزایش یافته است به 519.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>