پلیس بمبئی ارسال شده یک ویدیو را در خود توییتر رسمی رسیدگی است که نشان داد مردم در پایان عقل خود را شاهد چراغ قرمز خاموش قرمز بارها و بارها.

پلیس بمبئی در حال برنده شدن در سراسر جهان تجلیل به طور موثر قرار دادن بی پروا honking ترافیک چراغ قرمز در یک توقف. در آنچه به نظر می رسد به عنوان یک خفیف retributive اندازه گیری با هدف همیشگی honkers پلیس نصب شده اند دسیبل متر در شلوغ ترین چراغ قرمز در این شهرستان است. اگر decibel meter نقض سطح 85db در حساب های مکرر بوق ترافیک redlight قرمز تبدیل می شود دوباره به طور موثر ساخت honkers صبر کنید حتی برای یک زمان طولانی. به عبارت دیگر افرادی که مورد استفاده برای فشار دادن آنها screechy شاخ فقط به خاطر انجام آن را درو تلخ برداشت و equanimous بسیاری در انتظار صلح را در نهایت پاداش.

پلیس بمبئی ارسال شده یک ویدیو را در خود توییتر رسمی رسیدگی است که نشان داد مردم در پایان عقل خود را شاهد چراغ قرمز خاموش قرمز بارها و بارها. این ویدئو به پایان می رسد با یک خانم مودب و نقل قول که می گوید: “احساس رایگان به صدای خوک یا گراز اگر شما از ذهن نیست در انتظار است.” ویدیو رفت و ویروسی در سراسر کشور با مقامات پلیس در دیگر کلان شهر توجه به ایده و امیدوار کننده به تقلید از همان در خود شهرستانها. اول آمد پاسخ بنگلور کمیسر پلیس Bhaskar رائو که بصورت تماسهای مکرر او در بمبئی همتایان و نوشت: “ایده بسیار خوبی از رفع دسیبل متر, سعی خواهد کرد.”

اخبار مرتبط

Laidback سیاستمداران نیز نمی شد پشت سر گذاشت به عنوان Telangana وزیر نامیده راه حل به عنوان نیاز به ساعت کرد و گفت: “اجازه دهید ما می شود و ما در حیدرآباد بیش از حد.” با بالاتر یو پی اس در بنگلور و حیدرآباد در حال حاضر امیدوار کننده برای اجرای این اقدام در شهرستانها بیشتر شهرهای بزرگ در حال انتظار برای اتخاذ اقدام به نبرد افزایش آلودگی است. بمبئی یکی از شلوغ ترین شهرهای جهان است. این اقدام با هدف مهار آلودگی صوتی ممکن است در نهایت عذاب از Mumbaikars. اما راه حل به نظر می رسد نادیده گرفته تمایز بین rowdy عناصر که توسل به بوق و مردم انتظار صبورانه احتمالا در همان پایان از ترافیک و چراغ قرمز. احتمالا پلیس باید در میان است که ناخواسته-برای تاخیر خواهد سحر در همه مضرات نیازی honking.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی