هیچ شارژ تسهیلات برای 200 میلیون کاربر

تقریبا از کل 500 میلیون 2G کاربران حدود 200 میلیون چپ کردم از این تسهیلات است.

تمدید اعتبار توسط اپراتورهای مخابراتی خود را برای پیش پرداخت مشترکین برای فعال کردن وقفه های ارتباطی در طول این مستند را پوشش نمی دهد کل 2G پایگاه کاربر در نتیجه باعث مشکل برای یک بخش از مشتریان. تقریبا از کل 500 میلیون 2G کاربران حدود 200 میلیون چپ کردم از این تسهیلات است.

چند پیش پرداخت 2G کاربران FE به صحبت کرد گفت: اعتبار آنها منقضی شده و آنها قادر به شارژ فیزیکی و رسانه های خرده فروشی در حال بسته.

اخبار مرتبط

هر چند بر جهت مخابرات سازمان تنظیم مقررات هند اپراتورهای مخابراتی مانند Bharti Airtel, Vodafone ایده و اعتماد Jio هفته گذشته تمدید اعتبار پیش پرداخت کاربران تا مارس 17 و اعتبار اضافی 10 تومان بحث زمان در حساب خود را از آن انجام شد و بر اساس انتخابی.

مثلا Bharti تمدید این تسهیلات تنها به آن 80 میلیون کاربر در برابر آن حدود 189 میلیون 2G کاربران است. به طور مشابه, Vodafone ایده تمدید تسهیلات برای آن 100 میلیون کاربر در برابر آن 214 میلیون 2G کاربران است. اپراتورها به نظر می رسد که تمدید این تسهیلات تنها به پایین هرم کاربران در 2G دسته که ممکن است شارژ برای بسیار کمتر از مقدار مانند 35-45 تومان در هر ماه و حذف دیگران است. با این فرض باید شده اند که در پایین هرم مشتریان دسترسی ندارند به حالت آنلاین شارژ و استفاده فیزیکی فروشگاه های خرده فروشی.

آن است که تنها Jio است که تحت پوشش تمام آن 70-80 میلیون JioPhone کاربران در اعتبار فرمت تسهیلات. هر چند Jio به طور کامل شبکه 4G و کاربران آنهایی که استفاده از JioPhones هستند افرادی که با استفاده از کم پایان 4G گوشی که دقیقا گوشی های هوشمند و ممکن است زرنگ و دانا به اندازه کافی برای انجام شارژ آنلاین.

BSNL و MTNL را نیز تحت پوشش کامل خود را از قبل پرداخت می شود پایگاه کاربر در فرمت تسهیلات.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im