هیچ قدرت پردازش امکانات محل اقامت سابق J&K CMs به عنوان مرکز حذف قانون

در یک تحول مهم دولت است اوراق قانونی ارائه ارائه اجاره مسکن و امکانات دیگر به رئیس سابق وزرای جامو و کشمیر.

با توجه به سیم آژانس کشمیر اخبار ناظر (KNO), مرکز لغو بخش 3-C از دولت قوه مقننه اعضای بازنشستگی, قانون 1984 که تحت سابق CMs از J&K شدند و حق دسترسی های مختلف و قدرت پردازش.

تحت قانون سابق CMs بودند تحت عنوان اجاره مبله محل اقامت مخارج به حد ₹35,000 هر سال برای تجهیز مسکونی اسکان رایگان تلفنی به ارزش ₹48,000 در سال برق رایگان به میزان ₹1500 در ماه, ماشین, بنزین, تجهیزات پزشکی, و راننده در میان دیگران.

آنها همچنین به عنوان یکی از پرسنل دستیار یک دستیار ویژه و دو peons.

بخش 3(C) از قانون حذف شده است توسط مرکز به عنوان خوانده شده: “با وجود هر چیزی مندرج در این قانون یک عضو است که به عنوان یک حقوق بازنشستگی تحت این قانون و کسانی که در خدمت به عنوان وزیر دولت باید به عنوان یک خودرو, بنزین, تجهیزات پزشکی, راننده, اجاره مبله محل اقامت مخارج به حد ₹35,000 هر سال برای تجهیز مسکونی اسکان رایگان تلفنی به ارزش ₹48,000 در سال رایگان برق به میزان ₹1500 در هر ماه است.”

قانون حذف شده است از طریق جامو و کشمیر سازماندهی مجدد قانون که آورده شد پس از مرکز ان مقاله 370 که به مستقل حقوق به مردم J&K.

این حرکت در می آید ماه پس از J&K قانون کمیسیون توصیه کرده بود لغو مقررات قانونی ارائه امکانات به سابق CMs و گفت: این مقررات “نقض اصول قانون اساسی در خصوص برابری” و “خودسرانه و نه در هم با هر طرح یا قانون است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im