‘هیچ کس را در امان خواهد بود برای جنایات در طول شورش’

رد اتهامات مخالفان خود را از انفعال در دهلی شورش فوریه 23-26 صفحه اصلی وزیر آمیت شاه گفت: “هیچ کس در امان خواهد بود” برای جنایات مرتکب شده در طول شورش.

رد تقاضای استعفای خود را به وزیر خانه نصب شده در یک ضد حمله در کنگره گفت: “آنها می گویند من مسئله نیست درخواست برای صلح بود. من. و حداقل من نگفت که “زمانی که یک درختی می لرزد زمین’. بیش از 3000 سیک ها قتل عام شدند و در سال 1984 و هیچ یک رزرو شد تا BJP دولت تشکیل شد.”

او با اشاره به این نظر توسط نخست وزیر سابق راجیو گاندی در حمله سیک ها که به دنبال ترور نخست وزیر ایندیرا گاندی توسط محافظان سیک.

روز چهارشنبه در پاسخ به بحث در Lok سبها در دهلی شورش شاه گفت: پلیس فعال شده است و ابراز تاسف کرد که مکان عبادت آسیب دیده بودند و زندگی از دست داده بودند. “ما را قوی گام در برابر هر کسی برای هر گونه دخالت. هیچ کس را در امان خواهد بود. آن است که یک ماده تاسف است که معابد و مساجد تخریب شد. آن است که یک ماده از پشیمانی که هر محل عبادت آن یک کلیسا gurudwaraیک مسجد یا معبد تخریب و انسان زندگی و اموال تخریب شده است,” او گفت:.

اما در میان اعتصاب توسط چندین کنگره نمایندگان مجلس شاه گفت که 76 درصد از جمعی شورش در این کشور جای گرفته اند تحت کنگره تصدی.

“شورش یک ماده از حسرت و من نمی خواهم به تصویب سرزنش اما برای کسانی که هدف قرار داده اند به ما اجازه دهید من به یاد بیاورید فقط یک آمار — 76 درصد از جامعه شورش کرده اند و کنگره تحت رژیم گفت:” خانه وزیر.

در طول بحث این دولت و به خصوص وزیر خانه آمد و تحت حمله سنگین از مخالفان به شورش جمعی که ادعا کرده اند بیش از 50 زندگی می کند تا کنون. BJP اعضای این ادعا که خشونت بود و از قبل برنامه ریزی شده توطئه و خانه وزیر و مقامات در زمان فعال مراحل را برای کنترل وضعیت.

آغاز بحث در “آخرین وضعیت نظم و قانون در برخی از نقاط دهلی نو” کنگره رهبر در Lok سبها Adhir Ranjan Chowdhury تعجب که چگونه خشونت ادامه داد: برای سه روز با وجود این واقعیت است که پلیس دهلی یکی از بهترین و مجهز در کشور است.

“خانه وزیر (آمیت شاه) را مجبور به توضیح” او گفت:. او آمار در نارندرا نخست وزیر و اشاره که ‘Nero fiddled در حالی که رم سوخته’ با اشاره به مودی میزبانی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در احمدآباد در طول خشونت در دهلی نو.

چودری گفت: در حالی که برخی ادعا هندوها برنده دیگران گفت: مسلمانان برنده در خشونت است. “واقعیت این است که بشریت با شکست مواجه شد,” او گفت:.

او گفت که وضعیت تحت کنترل به زودی پس از مشاور امنیت ملی agnew بازدید خشونت-مناطق ضربه. “چرا نمی تواند خانه وزیر به… NSA گزارش به نخست وزیر. آیا این به این معنی است که نخست وزیر را از دست داده بود ایمان در خانه, وزارت” چودری پرسید: ضربه در شاه.

Chowdhury ادعا کرد که دادگاه عالی دهلی نو شد قاضی S Muralidhar منتقل شد و از او به عنوان سوال برده بود شکست از پلیس دهلی در حاوی خشونت است. او گفت: “نیمه شب” اطلاع رسانی شد به پیشدستی تنگی در برابر دولت است.

Nishikant Dubey (BJP) گفت: انتقال توصیه شده توسط دیوان عالی کشور collegium و دولت تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن. چودری در پی استعفای شاه تقاضا تکرار TMC را Saugata روی و N K Premchandran از RSP. AIMIM رهبر Asaduddin Owaisi گفت: وجود یک “سونامی Hindutva نفرت” نامیده می شود و به صورت بی طرفانه کاوشگر برای پیدا کردن عاملان خشونت است.

برخی از سخنان خود برانگیخته تیز پاسخ از خزانه نیمکت با حداقل دو اتحادیه وزیران — Ravi Shankar پراساد و Kishan ردی — ثبت نام تظاهرات کنند. اسپیکر Om Birla همچنین حذف برخی اظهارات Owaisi.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im