هیچ کس نیاز به ترس در مورد کا, NPR: Uddhav Thackeray پس از جلسه PM مودی

هیچ کس نیاز به ترس در مورد کا و NPR در حال رفتن به پرتاب هر کسی که در خارج از کشور, Maharashtra وزیر Uddhav Thackeray گفت: روز جمعه پس از ملاقات با نخست وزیر نارندرا.

این بود Thackeray اولین دیدار با مودی پس از مصرف بیش از به عنوان وزیر ماهاراشترا. Thackeray را شیو سنا شد بخشی از بی جی پی به رهبری NDA اما تشکیل “ماها Vikas Aghadi” دولت در ماهاراشترا با کنگره ملی حزب کنگره (NCP) پس از فراق راه با زعفران ،

“من تا به حال یک بحث خوب با نخست وزیر بیش از مسائل مربوط به ماهاراشترا. من همچنین در مورد کا, NPR و NRC با نخست وزیر است. هیچ کس نیاز به ترس در مورد کا. این NPR در حال رفتن به پرتاب هر کسی که در خارج از کشور” Thackeray به خبرنگاران گفت: پس از دیدار با نخست وزیر.

او همچنین انکار کرد که وجود دارد هر گونه اصطکاک میان اجزای تشکیل دهنده ی “ماها Aghadi” در حالی که تصریح می کند که دولت ماهاراشترا را تکمیل آن پنج سال است. کنگره و NCP ها گزارش miffed بیش از این وزیر را ایستاده در NPR و کا.

“وجود دارد هیچ اصطکاک میان متحدان. ما در حال رفتن به اجرای دولت برای پنج سال” Thackeray گفت. او همچنین گفت: نخست وزیر به او اطمینان کرده بود از گسترش همه همکاری به دولت ماهاراشترا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im