هیچ مالیات های جدید در ماهاراشترا بودجه

شیو سنا به رهبری دولت ارائه اولین بودجه در روز جمعه با درآمد کسری از ₹9,511 کرور. این بودجه برای سال مالی 2020-21 است ثابت درآمد دریافت در برآورد ₹3,47,457 کرور روپیه و هزینه درآمد در ₹3,56, 968 کرور.

وزیر اقتصاد در ماهاراشترا, Ajit Pawar ارائه اولین بودجه از ماها Vikas Aghadi ائتلاف در این مجلس گفت که با توجه به کاهش رشد عمومی اقتصادی, Maharashtra اقتصاد نیز تحت تاثیر قرار شده است. با توجه به این روند نزولی بسیاری از کسب و کار هستند در مواجهه با مشکلات مالی و تعداد بیکاران رو به افزایش است. کاهش خودکار, ساخت, اطلاعات, فناوری, مخابرات, بانکداری نساجی و دیگر بخش های منفی تحت تاثیر اقتصاد هند. Coronavirus (Covid -19) استرس در اقتصاد جهانی نیز اضافه شده به داخلی گلایه کرد.

او اشاره کرد که انتظار می رود سهم ماهاراشترا در مرکزی, مالیات پس از توصیه های 14th, سرمایه گذاری کمیسیون اروپا می آیند از ₹44,672 کرور به ₹36,220 کرور در تجدید نظر برآورد 2019-20. بنابراین مقدار که دولت را از دولت مرکزی کاهش یافته است ₹8,453 کرور.

هر دو ماه از دولت دریافت GST غرامت از دولت مرکزی تحت کالا و خدمات, قانون مالیات بر 2017.

اما تاخیر در گرفتن GST غرامت از دولت مرکزی است.

به عنوان یک نتیجه به موقع بودجه از هزینه های توسعه این نسخهها کار در دولت در حال تبدیل شدن دشوار است, او گفت:.

وجود دارد هیچ مالیات های جدید در بودجه به جز ₹1 خواهد بود که وضع اضافی مالیات بر ارزش افزوده (مالیات بر ارزش افزوده) در فروش بنزین و دیزل در دولت است. این مالیات اضافی است که انتظار می رود به افزایش دولت خزانه اضافی ₹1,800 کرور روپیه در هر سال است.

اما Thackeray دولت خواهد شد استفاده از این بودجه از اضافی مالیات بر ارزش افزوده برای حفاظت از محیط زیست و برای ghting تغییر آب و هوا. ویژه اختصاص داده شده صندوق ایجاد خواهد شد برای این سرمایه گذاری.

Pawar گفت که در روزهای آینده, دولت در حال برنامه ریزی برای انجام پروژه های مختلف برای رسیدگی به مسائل زیست محیطی است. این شامل پروژه های مربوط به احیای جنگل شهری جنگلداری و توسعه غیر متعارف انرژی و حفاظت از محیط زیست و نگهداری از منابع آب.

امتیاز تمبر

Pawar همچنین گفت که لازم است برای ترویج دولت در بخش املاک و مستغلات در پی کاهش سرعت.

از این رو 1 درصد امتیاز برای دو سال آینده در تمبر و دیگر اتهامات مرتبط با قابل استفاده در ثبت اسناد در منطقه بمبئی شهری منطقه سازمان توسعه و مناطق شهرداری شرکت های پونا PimpriChinchwad و ناگپور.

خورشیدی پمپ برای کشاورزان

کشاورزان با مشکلات بسیاری مواجه به عنوان برق عرضه شده در شب. به ارائه برق در طول روز زمان مجموع 5 لاخ خورشیدی در کشاورزی, پمپ, نصب خواهد شد در 5 سال آینده.

این طرح که انتظار می رود به هزینه حدود ₹10,000 کرور.

دولت خواسته به ارائه آن از طریق بودجه و دیگر منابع در پنج سال آینده.

برای این منظور مبلغ سرمایه گذاری ₹670 کرور پیشنهاد شده برای سال 2020-21.

او افزود که قانون جدید خواهد بود به ارمغان آورد برای ارائه رزرو در اشتغال جوانان محلی.

دولت است که ساخت تمام تلاش ها برای تشویق توسعه صنایع جدید در دولت است.

اما در همان زمان آن را نیز سیاست دولت برای اولویت دادن به نامزدهای محلی برای شغل در صنعت است.

دولت در نظر دارد برای ایجاد یک قانون جامع در این زمینه با اصلاح نقص در سیاست های موجود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>