بدون نیاز به وحشت برای صنعت و تجارت: Assocham در coronavirus تاثیر

Assocham, coronavirus impact, integrated economy, API units in India, China, pharmaceuticalsبرای صنایع دیگر مانند الکترونیک, هیچ تهدید فوری اما جایگزین تامین منابع مانند تایوان می تواند کاوش Assocham گفت.

هند صنعت و تجارت از جمله دارو, آماده به مدیریت “تحول” coronavirus وضعیت بدون ایجاد هر گونه تأثیر عمده ای بر زنجیره تامین و هیچ چالش عمده پیش بینی شده است در کوتاه مدت با توجه به صنعت بدن Assocham.

حاکی از این است که وجود دارد بدون نیاز به وحشت Assocham دبیر دیپاک Sood گفت: دولت هند و صنعت شده اند واکنش یک فعال شیوه ای در هماهنگی نزدیک با هر یک از دیگر.

اخبار مرتبط

“بله در یک بسیار یکپارچه اقتصاد جهانی زنجیره تامین یک واقعیت است اما کافی بالشتک های موجود برای مقابله با اختلال موقت. “هر دو دولت هند و صنعت شده اند واکنش یک فعال شیوه در هماهنگی نزدیک با یکدیگر به صورت هر, اقتصادی, فنی, و یا حتی قراردادی تاثیر coronavirus در جهان اقتصاد,” او اضافه شده است.

او با اشاره به این که تا کنون شده است وجود ندارد و عمده اختلال در زنجیره تامین در صنعت هند و هیچ چالش عمده پیش بینی شده است در کوتاه مدت. Sood گفت: در حالی که هند واردات مقدار قابل توجهی از رابط های برنامه کاربردی (مواد فعال دارویی) به حد 60-70 درصد از چین وجود دارد داخلی و جهانی شرکت هایی که راه اندازی API واحد در هند به عنوان به خوبی.

بسته به وضعیت در حال تحول ممکن است آنها را تشویق به سطح شیب دار تا تولید خود را در هند, او گفت:. او اضافه کرد که در دراز مدت آن است که هر دو یک فرصت و یک بیدارباش برای تقویت تولید داخلی ضروری داروهای ژنریک ایران همراه با رابط های برنامه کاربردی برای هند و بازارهای جهانی است.

برای صنایع دیگر مانند الکترونیک, هیچ تهدید فوری اما جایگزین تامین منابع مانند تایوان می تواند کاوش Assocham گفت. “شده است وجود دارد افزایش تمرکز بر تولید داخلی از آن سخت افزار و الکترونیک و ابتکار عمل مانند ‘مونتاژ در هند می توان یافت,” Sood, گفت:, و اضافه کرد که Assocham است که در تماس مداوم با اعضای آن و نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در این وضعیت است.

این ویروس که شکست در چین در ماه دسامبر آلوده تقریبا 77,000 در سطح جهانی و کشته شدن بیش از 2200 در چین با توجه به گزارش. “ما باید بسیار منفی در پراکنده عناوین گزارش اختلال. چنین رویدادهایی را به پنجه عملی,” Sood گفت.

او تمجید دولت به روشن است که در چنین رویدادهایی شرکت می تواند به استناد بند مانند “نیروی majeure’ (بند در قرارداد است که آزاد هر دو طرف از مسئولیت تحت شرایطی خارج از کنترل احزاب) و محافظت از خود در برابر هر گونه قراردادی ساقط ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>