بدون نیاز به وحشت از خرید شیر و دیگر محصولات لبنی می گوید Amul, MD

Amul MD, Amul brand, milk in Gujarat, amul milk in gujarat, daily products, latest news on amul milk productدر جمعه پیشرو تامین کننده شیر مادر لبنی بیش از حد مطمئن باشید مردم در مورد صاف عرضه و همچنین حفظ بهداشت مناسب در کل زنجیره تامین است.

GCMMF که بازار آن محصولات لبنی تحت Amul نام تجاری در روز شنبه گفت: وجود خواهد داشت هیچ کمبود شیر و دیگر محصولات لبنی و خواسته مردم را به خودداری از خرید و وحشت در میان coronavirus را بترساند. گجرات تعاونی شیر بازاریابی فدراسیون (GCMMF) MD R S Sodhi گفت شده اند وجود دارد گزارش وحشت از خرید شیر و دیگر محصولات لبنی به دلیل coronavirus. او مطمئن مردم است که وجود خواهد داشت هیچ کمبود محصولات لبنی.

Sodhi گفت: این تعاونی در حال انجام است ثبت خرید شیر در گجرات و سایر نقاط کشور است. حاکی از این است که شیر ضروری کالا گفت: هیچ محدودیتی برای افراد درگیر در پردازش و توزیع شیر است. وجود سهام کافی برای پاسخگویی به تقاضای Sodhi گفت.

اخبار مرتبط

او گفت: عرضه شده افزایش یافته و در حال حاضر توسط 15-20 درصد است و می توان آن را بیشتر افزایش یافته است. “وجود دارد بدون نیاز به وحشت خرید. شما شیر و دیگر محصولات لبنی هر روز” Sodhi گفت: در پیام ویدئویی ارسال شده در توییتر.

در جمعه پیشرو تامین کننده شیر مادر لبنی بیش از حد مطمئن باشید مردم در مورد صاف عرضه و همچنین حفظ بهداشت مناسب در کل زنجیره تامین است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>