هیچ تأثیر عمده ای در کیفیت دارایی ها در میان Covid-19: بحران HDFC Bank

HDFC Bank is a retail-focused bank, with retail loans accounting for 52% of the loan book, and has executed its strategy almost flawlessly over the last 20-odd years.HDFC Bank خرده فروشی متمرکز بانک با وام های خرده فروشی حسابداری برای 52 درصد از وام کتاب را اعدام کرده است استراتژی خود را تقریبا بی وقفه بیش از گذشته از: 20-سال عجیب و غریب.

این HDFC مدیریت بانک به گفته تحلیلگران در روز پنجشنبه است که انتظار نمی رود که تاثیر قابل توجهی بر کیفیت دارایی به عنوان یک نتیجه از قفل فراز در میان Covid-19 شیوع. در حالی که کارت اعتباری صرف در بانک برگزار ثابت در دو ماه اول سال 2020 آنها کاهش یافته است در ماه مارس به بخش خصوصی وام دهنده و افزود: در آن سفت استانداردهای اختصاصی.

وام دهنده آمریکایی رسید سپرده گذاری (دهي) کاهش یافت 12 درصد در بازار بورس نیویورک (NYSE) در روز چهارشنبه باعث مدیریت به صحبت می کنند.

اخبار مرتبط

قیمت سهم از HDFC Bank کاهش یافته و 31 درصد بین 1 ژانویه و مارس 20; ترین سهام بانکی گرفته اند و شتم, به خصوص در طول هفته گذشته با پرتفوی وام رود به وخامت زیر Coronavirus بحران است. نگرانی ناشی از این فرض که HDFC بانک دارایی کیفیت بدتر خواهد شد با توجه به وضعیت فعلی در نزدیکی مستند در برخی از نقاط کشور است.

HDFC Bank خرده فروشی متمرکز بانک با وام های خرده فروشی حسابداری برای 52 درصد از وام کتاب را اعدام کرده است استراتژی خود را تقریبا بی وقفه بیش از گذشته از: 20-سال عجیب و غریب.

بانک روشن است که 70-75 ٪ از قرار گرفتن در معرض آن به شرکت های کوچک – a آسیب پذیر به خصوص بخش – امن است و که آن را به قرار گرفتن در معرض محدود به شرکت های هواپیمایی و بخش دیگری که می تواند به شدت ضربه توسط کاهش سرعت. این مدیریت در حال حاضر در حال محکم کردن آن با استانداردهای اختصاصی برای کارت های اعتباری است.

تحلیلگران UBS نوشت: “مردم باید معطوف به آنلاین هزینه و تحویل مواد غذایی و آنلاین هزینه های افزایش یافته است. اما در مورد کامل مستند های HDFC Bank مدیریت انتظار دارد که کاهش مشتری صرف.”

پس از تماس برنشتاین کاهش داد و سهام خود را به عنوان تحلیلگر معتقد است که این بانک است که بیشتر در معرض نا امن اعتبار مصرف کننده در مقابل خصوصی دیگر همسالان. گزارش گیره سهم نا امن اعتباری خرده فروشی در HDFC Bank کتاب در 17%. این سهم است به همان اندازه بالا 16 درصد برای Kotak Mahindra Bank است که بسیار کوچکتر ترازنامه از HDFC Bank. سهم بسیار پایین تر است در 9 ٪ برای ICICI بانک و بانک محور است اما بالاتر از 15% برای IndusInd بانک. سرمایه گذاران را نگران کرده است و برای بیش از یک سال در حال حاضر, در مورد وام دهنده طرح جانشینی است که هنوز اعلام نشده است.

تحلیلگران در برنشتاین گفت: “ما معتقدیم Covid-19 را غیر بی اهمیت تاثیر بر اقتصاد هند حتی اگر شیوع و شدت تا کنون نه نقطه به اروپا یا آمریکا مانند سناریو. اما با توجه به اندازه جمعیت و تراکم آگاهی جامعه کیفیت زیرساخت و جهانی interlinkages هند کسب و کار هنوز هم تحت اختلال. در نتیجه بانک ها به احتمال زیاد به صورت عملیاتی و کیفیت اعتباری چالش است.”

HDFC سهام بانک به پایان رسید 1.39% پایین تر در BSE در Rs 882.40 در روز جمعه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>