هیچ نمونه ای از عفونت کرونا در ماهاراشترا: در حال سانتی متر

نخست وزیر ماهاراشترا Uddhav Thackeray در روز پنج شنبه اطلاع داد که حتی یک فرد یافت شده است مبتلا به کرونا ویروس در دولت است.

Thackeray پرداختن رسانه ها در دولت و قوه مقننه گفت که مردم نیاز نیست نگران بود اما به عنوان یک اقدام احتیاطی در اجتماعات بزرگ باید اجتناب شود در طول هولی جشنواره است. این 15 روز آینده بسیار مهم هستند و دولت بود کاملا رعایت این وضعیت است. هر مسافر خارجی در زمین و دریا بندر در حال غربالگری برای نشانه های مرتبط با کرونا ویروس, او گفت:.

او تصریح کرد که استفاده از n95 ماسک صورت تنها مورد نیاز برای پزشکان و کادر پزشکی غربالگری بيماران مشکوک شهروندان ملزم به استفاده از آن برای حفاظت از خود. سهام از جمله ماسک کافی است در دولت و FDA ماهاراشترا شد اطمینان حاصل کرد که هیچ غیر ضروری احتکار.

در روز قبل از آن دولت های منطقه در Buldhan لغو Sailani بابا Yatra که هر سال به خود جذب بیش از شش لاخ جانبازان از هر دو هندو و اسلام است. اینتر-جشنواره مذهبی با شروع از هولی طول می کشد برای 15 روز است.

ماهاراشترا, سلامت, منشی, Pradip Vyas گفت که به عنوان یک اقدام احتیاطی مردم باید به جلوگیری از دست می لرزد, پاک کردن دست های خود را به طور مرتب با صابون و نگه داشتن یک فاصله سه پا از شخص دیگری. پزشکان آگاه درباره ویروس و شده است وجود دارد مقدار زیادی از یادگیری پس از شیوع بیماری در ماه دسامبر. استفاده از دستمال تمیز ارائه حمایت کافی به مردم است.

شهرداری کمیسر بمبئی, Pravin Pardeshi گفت که بیش از 70000 خارجی مسافران شده اند به نمایش در آمد که 90 بودند مشکوک به آلوده اما 83 مسافر داشت و به منفی و گزارش از هفت سال انتظار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>