هیچ پایانی برای بحران اقتصادی می گوید: راهول گاندی

در این قسمت از نسخه خود را از نخست وزیر نارندرا Mann Ki Baat, کنگره, رئیس جمهور سابق راهول گاندی گفت: هیچ پایانی برای ‘بدترین رشد اقتصادی در 50 سال. او گفت: آن است که مطلق فاجعه و افزود که بیکاری است که بالاترین سطح طی 40-50 سال کشور و نقاط قوت را ناگهان تبدیل به نقاط ضعف آن.

او گفت: کنگره گفته بود دولت است که باید آن را درک کنند که اقتصاد کشور در حال تبدیل شدن به آسیب پذیر است.

“ما به آنها گفتم گوش دادن; به خاطر خدا تزریق پول به اقتصاد است. آتش (تا) اقتصاد و فورا آن را انجام دهد; محافظت از کوچک و متوسط کسب و کار. آنها حاضر به انجام آن است. امروز شما باید یک کشور که از لحاظ اقتصادی دچار مشکل در مشکل تا آنجا که به سیاست خارجی مربوط می شود; مشکل با همسایگان خود; و به همین دلیل چینی ها تصمیم گرفته اند که این احتمالا بهترین زمان برای عمل است و به همین دلیل آنها عمل کرده اند” این Wayanad MP ادعا کرد.

در چینی تهاجم او گفت: کشورهای در حال محافظت نشده با یک چیز خاص است اما با یک تلاقی نیروها و سیستم های. “یک کشور است و حفاظت شده توسط خارجی آن روابط محافظت از آن است که آن محله است و حفاظت شده توسط اقتصاد آن محافظت از آن است که با این احساس که مردم آن داشته باشد. چشم انداز که در آن مردم اند و آنچه اتفاق افتاده در طول شش سال گذشته است که در تمام این مناطق هند بوده است آشفته و مختل,” او گفت:.

راهول گاندی گفت: امروز ارتباط هند با کشورهای دیگر تبدیل شده است و معاملاتي. “ما باید یک ارتباط تعاملی با ایالات متحده است. ما مختل رابطه ما با روس ها. ما باید یک ارتباط تعاملی با اروپا است.

حالا بیایید به محله ما. زودتر نپال بود ، بوتان یکی از دوستان بود. سریلانکا یکی از دوستان بود. ما در محله ای دیگر از پاکستان مشغول به کار بود با هند و دیدم خود را به عنوان همکاری با هند است.

امروز نپال عصبانی است با ما. اگر شما رفتن به نپال و شما صحبت می کنند به مردم نپال آنها خشمگین هستند با آنچه اتفاق افتاده است. سریلانکا داده اند یک پورت به چینی ها. مالدیو آشفته است. بوتان آشفته است. بنابراین ما باید مختل ما شرکای خارجی ما مختل محله ما,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im