بدون اختلال در خدمات مشتری; تمام شاخه ها را باز باقی می ماند: بانکداران اطمینان FM

Nirmala Sitharaman, RBI, COVID-19 pandemic, EMI installments, Shaktikanta Das, RBI Governor, piyush goyal, cash reserve ratio, interest rate, indian economy,در تمجید از تلاش های بانک در این زمان دشوار وزیر گفت این است که تشویق به می دانم که آنها در حال انجام بهترین خود را.

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman در روز شنبه گفت که او تا به حال بحث های گسترده ای با روسای بانک ها که مطمئن باشید از مشتریان خدمات بدون اختلال و نگه داشتن تمام شاخه های باز. در تمجید از تلاش های بانک در این زمان دشوار وزیر گفت این است که تشویق به می دانم که آنها در حال انجام بهترین خود را حتی در طول مستند.

“وزیر دارایی دكتر سيد محمد تقي @nsitharaman امروز ساخته شده یک به یک تماس با CMDs از تمام بخش عمومی بانک ها. @TheOfficialSBI @pnbindia @MyIndianBank @canarabank @UnionBankTweet s @IOBIndia @AllBank1865 @bank_andhra @BankofIndia_IN @bankofbaroda @mahabank @centralbank_in @CorporationBan2” یک توییت گفت.

اخبار مرتبط

او همچنین اطمینان داد که او را به صحبت متحده و اطمینان حاصل شود که وجود دارد هیچ محدودیتی در این جنبش از پول نقد و بانکداران و فروشندگان و یا بانک mitras. “تا به حال مفصل گفتگو با روسای بانک های دولتی و خصوصی. تشویق به می دانم که آنها در حال انجام بهترین خود را حتی در طول مستند. آنها هستند که برخی از آنها به شما اطمینان مشتری بدون اختلال. اجتماعی فاصله است که رعایت و همچنین” Sitharaman گفت: در یکی دیگر از صدای جیر جیر.

او همچنین خواسته روسای بانک ها را به مطمئن شوید که وجود دارد کافی پول در دستگاههای خودپرداز و شاخه و بانکی با خبرنگاران. مجازی جلسه همچنین خدمات مالی وزیر Debasish پاندا و مشترک دبیران Madnesh Kumar Mishra و Suchindra Mishra با بخش خدمات مالی.
طی تماس او نیز به دستور مدیران اجرائی به اطمینان حاصل شود که همه شاخه ها و دستگاههای خودپرداز باز باقی می ماند و ادامه عملیات.

علاوه بر این توصیه می شود آنها را به ارائه مجوز به کارکنان بانک و هماهنگ با دولت های منطقه برای صاف عبور از کارکنان بانک. دولت در اوایل این هفته اعلام کرد کشت از اقدامات از جمله مزایای مستقیم انتقال کمک نقدی به فقرا سن افراد و معلول برای کاهش مشکلات ناشی از شیوع کروناویروس.

“کل بانکداری برادری شایسته به رسمیت شناختن و تشکر خود را خستگی ناپذیر و شجاع تلاش برای اطمینان حاصل شود که خدمات بانکی در ادامه این سوء بار و هر مشتری رسیده است در یک موقع و به شیوه ای امن” او گفت:. قدردانی از تلاش های بانکداران او گفت: “مقامات بانک و کارکنان همواره در خط مقدم ارائه خدمات به مشتریان در طول این زمان سختی آن است که آیا از لحاظ جسمی ارائه پول نقد که در آن مورد نیاز است و یا نگه داشتن شاخه های باز مهم نیست که چه”.

با توجه به بانک های انجمن (IBA), 1,05,988 شعب بانک در سراسر کشور عملیاتی در روز جمعه. بانک ها بسته شده در روز شنبه و یکشنبه. وزیر دارایی نیز درخواست مشتریان برای انطباق با دیجیتال بانکی و جلوگیری از مراجعه به شعب بانک.

“PSB کارکنان و مشتریان در سراسر هند تمرین #SocialDistancing. تجلیل به بانکداران ارائه خدمات لازم در این آزمایش بار. مشتریان rqstd (درخواست) برای انطباق #NetBanking #MobileBanking بازدید و شعبه تنها در صورتی که آنها باید” او گفت:.

بسیاری از بانک ها تصمیم گرفته اند برای قرار دادن در محل تلفن همراه خود پرداز به منظور کاهش فشار بر روی شاخه.
برای خدمت به مردم که در معرض رفت و آمد برای خروج از پول نقد �هندی, بانک گرفته و ابتکار عمل را به استقرار آن در تلفن همراه دستگاه های خودپرداز این بانک در بیانیه ای گفت.

تلفن همراه ون حمل ATM خواهد شد در حال حرکت در اطراف شهرستان تعیین شده و باقی می ماند در هر مکان برای یک دوره خاص آن را گفت این را تسهیل عمومی به راحتی به رسم پول در نزدیکی خانه.
در ضمن IBA به درخواست مشتریان به شدت رعایت اجتماعی دورى و اجتناب از مراجعه به شعب مگر اینکه بسیار ضروری است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>