‘هیچ شانسی برای برنده شدن’: مک کارتی مقایسه, ممکن است بایدن نامزدی به ایران با بهره برداری از رامنی در سال 2012

ثانیهouse رهبر اقلیت کوین مک کارتی هشدار داد که دموکرات ها انتخاب جو بایدن به عنوان خود را تا سال 2020 ریاست جمهوری نامزد می تواند بازی به طور مشابه به جمهوری خواهان چیدن در حال حاضر — یوتا بهداشت ، میت رامنی در سال 2012.

“یکی از چیزهایی که آنها باید درک کنند و به دنبال بازگشت به عنوان یک جمهوری خواه نامزد جو بایدن است همان چیزی که به عنوان نامزد جمهوری خواهان میت رامنی” مک کارتی گفت: عصر روز را صبح روز یکشنبه آتی. “ممکن است آن را ایجاد نگاه خوب است, اما شما هیچ شانسی برای برنده شدن است.”

رامنی کشیده شده انتقاد از رئیس جمهور تهمت و مدافعان خود را در کنگره پس از یوتا جمهوریخواه بود که این حزب نامزد برای ریاست جمهوری در سال 2012 رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در یک مقاله از استیضاح برای سوء استفاده از قدرت است. به عنوان استیضاح را برای هفته مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان مانند مک کارتی به نام فرایند “شم” و “جعل.”

بایدن دیده می شود به عنوان پیشتاز برای نامزدی حزب دموکرات در این سال پس از اهمیت حیاتی کلید برد روز سه شنبه در انتخابات مقدماتی حزب در سراسر کشور از جمله تگزاس و کارولینای شمالی و مینه سوتا. جمهوری خواهان با این حال, بحرانی شده است, از بایدن و پسرش شکارچی که معاملات کسب و کار در اوکراین شد در مرکز مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح.

“هر رئيس دفتر است که با استفاده از دفتر خود و یا فرزندان خود را که با استفاده از دفتر خود را به منافع اقتصادی که در آن شما در حال گرفتن $50,000 یک ماه …” مک کارتی گفت. “دموکرات ها باید اولین کسی باشید که بررسی این. همه آنها انجام داده ایم با اکثریت خود را بررسی است اما تنها جایی که آنها نمی خواهد بررسی است جو بایدن چرا که آنها در مورد مراقبت از سیاست به جای حکومت قانون است.”

رامنی از دست داده و در سال 2012 به رئیس جمهور سابق باراک اوباما 4 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im