هیچ اضافی کوچک-کسب و کار امداد رسانی کمک های مالی در نظر مک کانل می گوید

دولت فدرال کسب و کار کوچک برنامه تسکین تعطیل در روز پنج شنبه به دلیل بودجه زد و بسته باقی می ماند حداقل تا روز دوشنبه به دلیل عدم توافق بین دموکرات ها و جمهوری خواهان.

کمبود بودجه در برگ صدها هزار نفر از کسب و کار بدون تاسیسات به عنوان آنها سعی کنید برای زنده ماندن این بیماری همه گیر.

پر از مدیریت کسب و کار کوچک coronavirus برنامه تسکین به نام چک حفاظت از برنامه برگزار شده است تا اختلافات بین دموکرات ها و جمهوری خواهان در ساختار برنامه ای که در نظر گرفته شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک نگه داشتن کارکنان خود حقوق و دستمزد در حالی که کسب و کار خشک شده است تا آنجا که از virus.

میچ مک کانل رهبر اکثریت سعی در هفته گذشته به تصویب یک لایحه تزریق 250 میلیارد دلار بیشتر به برنامه اما دموکرات ها مسدود شده در درخواست. آنها پیشنهاد خود را 500 میلیارد دلار اندازه گیری که شامل تغییرات به برنامه بازسازی آن به ویژه ارائه کمک های مالی برای آسیب پذیر کسب و کار و جوامع محروم. آنها همچنین به دنبال شامل پول برای بیمارستان دولتی و دولت های محلی و کمک های غذایی دریافت کنندگان.

“اینجا جایی است که ما یک هفته بعد بدون هیچ پیشرفت” مک کانل گفت: روز پنج شنبه بعد از ظهر. “این برنامه از پول و تعطیل فقط به من هشدار داد یک هفته پیش. اما حتی در حال حاضر حزب دموکرات هنوز مسدود کردن منابع مالی است.”

دموکرات ها می گویند که آنها نه مسدود کردن برنامه از تامین می شود اما به جای آن در حال مبارزه برای اطمینان از وجوه به دست آسیب پذیر کوچک-صاحبان کسب و کار که آنها می گویند در حال گرفتن دسترسی به امداد وام.

مجلس نانسی پلوسی گفت: این برنامه یک ابزار حیاتی برای کمک به کارگران در سراسر کشور اما این “نقص جدی در حال نگه داشتن بیش از حد بسیاری از کسب و کارهای کوچک از دریافت منابع آنها نیاز دارید. سنا یمن باید متوقف مسدود کردن راه حل عام قرار داده است که خانواده ها برای اولین بار.”

سناتور. مارکو روبیو جمهوریخواه از فلوریدا ضربه به عقب در برابر دموکرات ها در روز پنج شنبه با این استدلال که شرکت های کوچکتر بودند دریافت کمک از وام برنامه که توسط این واقعیت است که “وام به طور متوسط است تنها $239 ٬ 000 دوبلکس گفت:” روبیو.

مجلس نمایندگان آمریکا روز پنجشنبه اعلام کرد که سنا خواهد بود موکول تا بعد از ظهر دوشنبه به این معنی است که کسب و کار کوچک کمک برنامه بودجه نمی خواهد پر تا اوایل هفته آینده در soonest.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de