هیچ 3,000-تن goldmine داشت تا Sonbhadra شناسی هند زباله ها گزارش

Gold found in UP's Sonbhadra, UP gold, GSIگزارش های رسانه ها ادعا کرده بیش از 3000-تن سپرده طلا شد و در را Sonbhadra منطقه. (فایل عکس/PTI)

Sonbhadra معدن طلا کشف نیوز: یک روز پس از گزارش ادعا بزرگ طلا در حال کشف در اوتار پرادش را Sonbhadra در بخش زمین شناسی از هند (GSI) در شنبه رد هر گونه کشف. این GSI گفت: هیچ کشف بیش از 3000-تن سپرده طلا ساخته شده در کشور به عنوان مدعی در رسانه های مختلف گزارش شده است.

“این داده ها داده شد و توسط هر کسی از GSI…. GSI است تخمین زده می شود چنین نوع از منبع گسترده ای از سپرده طلا در Sonbhadra منطقه” خبرگزاری PTI به نقل GSI مدیر کل (DG) M Sridhar گفته.

اخبار مرتبط

Sridhar اضافه شده است که کار اکتشاف در Sonbhadra موفق به عملکرد و نتایج مورد نظر. او گفت: اکتشاف و کار تحقیقاتی نشان داد که حدود 160 کیلوگرم طلا می تواند در بر داشت زیر در زیر زمین در این منطقه است.

“این mineralised منطقه با داشتن معدل 3.03 گرم در تن طلا است آزمایشی در طبیعت و کل طلا است که می تواند استخراج شده از مجموع منابع 52,806.25 تن سنگ در حدود 160 کیلوگرم و نه 3,350 تن به عنوان ذکر شده در رسانه ها” Sridhar گفت.

Sonbhadra منطقه معدن افسر K K Rai بیانیه روز جمعه که طلا سپرده شد در پسر Pahadi و Hardi مناطق از این منطقه تا به حال باعث دیوانگی در رسانه ها با برخی از گزارش ها حتی ادعا می کنند که سپرده طلا می تواند حدود 3000 تن و به ارزش Rs 12 لاخ کرور.

گزارش همچنین ادعا کرد که پس از کشف طلا مقامات در حال بررسی امکان اورانیوم در Sonbhadra که یکی از 75 منطقه اوتار پرادش و همچنین یکی از مناطق عقب مانده در کشور است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر