Nizamuddin coronavirus خوشه: مسابقه برای ردیابی تبلیغ دیدار با مخاطبین

در حالی که دهلی نو خود را تخلیه 1,548 مردم بیش از سه روز گذشته آندرا پرادش شناسایی 711 نفر بود که در مرکز Nizamuddin.

بیش از یک دوجین متحده و اتحادیه سرزمین در حال خزیدن به شناسایی و قرنطینه و آزمایش مردم که با حضور جمع تقریبا 4000 نفر در مرکز Nizamuddin این ستاد Tablighi Jamaat در دهلی نو در اواسط ماه مارس.

با Telangana گزارش روز دوشنبه پنج Covid-19 مرگ و میر و تامیل نادو در روز سه شنبه حاکی از 50 52 Covid-19 موارد مثبت بودند از افرادی بودند که بخشی از جماعت ترس از گسترش سریع باعث شده است تا همه کشورها به انجام یک تماس ردیابی برنامه.

اخبار مرتبط

در حالی که دهلی نو خود را تخلیه 1,548 مردم بیش از سه روز گذشته آندرا پرادش شناسایی 711 نفر بود که در مرکز Nizamuddin. از این اتحاد قرنطینه 122 مختلف محلی بیمارستان های خصوصی و انزوا امکانات 207 در بیمارستان های دولتی و 297 در خانه های خود. باقی مانده 87 untraceable و تیم در حال جستجو برای آنها. “ما در حال تلاش برای جمع آوری اطلاعات اگر هر کس دیگری سفر به Nizamuddin برای این دیدار” وزیر Perni Venkataramiah گفت.

از همسایه Telangana حداقل 400 نفر شرکت کننده در این نشست یک دولت رسمی گفت. یک گروه 10 نفره اندونزیایی به همراه یک گروه از کریمنگر خود را در بازگشت خود را از دهلی نو است. در حالی که یکی اندونزی آزمایش مثبت در 17 مارس باقی مانده و نه آزمایش مثبت روز بعد بعد از آنها منتقل به بیمارستان گاندی در حیدرآباد.

به گفته مقامات که ترسیم حرکت گروه, کل گروه در سفر دوم کلاس مربی (S9) از AP Sampark Kranti بیان. آنها برای اولین بار رو به پایین در تاریخ 13 مارس در رمگوندم در پددپللی منطقه Telangana. “آنها بازدید چندین مساجد محلی و در سفر شش نفره autorickshaw و با شرکت در جلسات. ما ترسیم خودکار درایور قرار داده و او را در قرنطینه اما او آزمایش منفی” یک مقام پلیس گفت:.

در تامیل نادو مقامات گفت: 1,031 مردم با حضور در کنفرانس دهلی در هفته دوم ماه مارس است. “همه آنها را بازگردانده شده است اما ما هنوز برای ردیابی حدود 300 تن از آنها را به عنوان پلیس می تواند ردیابی فقط شماره تلفن خود را. بسیاری از گوشی های خاموش شده بود بازگشت به تامیل نادو و نمی تواند توان در آدرس خود را. حدود 400 نفر از تامیل نادو هنوز سرگردان در دهلی و دولت های محلی است که به مراقبت از سلامت خود و انزوا” گفت: K Shanmugam, دولت, رئیس, منشی.

ردیابی این افراد و quarantining آنها تبدیل شده است به بالا ترین اولویت دولت Shanmugam گفت. “ما آن را در دو یا سه روز. ما باید به آنها را شامل صفحه نمایش تمام مخاطبین خود را برای جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس,” او گفت:.

نزدیک به دهلی, Uttar Pradesh پلیس دریافته اند که 157 نفر از 19 منطقه در دولت با حضور در جماعت شش نفر از آنها را آزمایش مثبت برای کوروناویروس. روز سه شنبه پلیس تیم حمله به محل اقامت از همه 157 نفر برای بررسی مکان خود را در بر داشت و فقط نه که تا کنون در بازگشت از دهلی نو است. خود معاینه پزشکی انجام شد و فرستاده شد برای قرنطینه.

در طول هفته گذشته J-K دولت آغاز کرده است در یک ماموریت برای پیدا کردن چگونه بسیاری از بازدید Tablighi مرکز در دهلی نو. آن را آماده کرده است یک لیست از 800 نفر که شامل کسانی که در تماس با افراد حاضر در تجمعات. منابع رسمی گفت: دولت در حال حاضر تماس بیش از 350 افراد و قرار دادن آنها تحت قرنطینه در حالی که جستجو برای دیگران است.

در بنگال غربی, صفحه اصلی گروه و در بخش بهداشت و درمان شد و در حال حاضر پیگیری چنین افرادی است. منابع گفت: به عنوان بسیاری از 73 نفر از دولت این رویداد حضور داشتند. “فرآیند شناسایی است و آنها در حال قرنطینه به مدت 14 روز و تست خواهد شد برای Covid-19” گفت: رسمی.

به گفته مقامات در Uttarakhand آنها رکورد 26 افرادی که حضور داشتند مذهبی برنامه Tablighi Jamaat را Markah در دهلی نو در اوایل این ماه. در میان آنها 24 از هریدور در حالی که دو نفر از دهرادون. مقامات گفت که تمام 26 در دهلی نو در حال حاضر. “از آنجا که آنها هنوز هم در دهلی نو وجود دارد و نه امکان انتقال از آنها در Uttarakhand. آنها شناسایی و هشدار به دولت مرکزی فرستاده شده است” گفت: رسمی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im