Nitta ژلاتین مبارزه همه شانس را به نگه داشتن واحدهای عملیاتی

این واحد تولیدی از Nitta ژلاتین هند شده است عامل حتی در طول دوره مستند, با وجود چالش های مختلف.

این شرکت بزرگترین تولید کننده ژلاتین در هند با استفاده از تکنولوژی ژاپنی گفت که در آن تولید حدود 12 تن از ژلاتین در هر روز استفاده می شود که توسط شرکت های داروسازی برای تولید نزدیک به 7 کرور کپسول روزانه.

در سناریوی حال حاضر Nitta ژلاتین هند گفت: در یک بیانیه مطبوعاتی اگر این شرکت متوقف می شود تولید آن می تواند منجر به کمبود شدید دارو در کشور است. همچنین Nitta ژلاتین است که تنها تولید کننده تهیه ژلاتین برای ساخت پلاسمای خون منبسط استفاده شده است که در شرایط اضطراری پزشکی برای نجات جان انسان ها.

این شرکت اظهار داشت که به همین دلیل دولت کرالا گجرات و مهاراشترا که در آن کارخانه در آن واقع شده اند شامل عملیات خود را تحت ضروری دسته بندی و مجاز آن را به کار بدون وقفه.

کارکنان در کارخانه ها مشغول به کار هستند با پیروی از تمام پروتکل های ایمنی مقرر توسط دولت است. با وجود تحمیل هزینه های بالا برای تامین مواد اولیه و حمل و نقل کالا در طول مستند این شرکت شده است در حال اجرا در آن کارخانه ها برای جلوگیری از کمبود دارو. با وجود این تلاش ها این شرکت ادعا شده که برخی از مردم با منافع شده اند در تلاش برای مختل کردن عملیات کارخانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de