بند: نیسان در دوره به ارسال بدترین سالانه سود عملیاتی در 11 سال

نیسان جدید رئیس اجرایی گفت: او را اخراج اگر او نتواند به دور دوم ژاپن بزرگترین خودروساز است که دست و پنجه نرم کردن با ياوه فروش پس از رسوایی در اطراف رئیس سابق Carlos Ghosn.

ماکوتو اوچیدا که بیش از بالا شغل در ماه دسامبر قرار داده و کار خود را بر روی خط در خودروساز جلسه سهامداران جایی که او با آن مواجه مطالبات اعم از برش های اجرایی پرداخت به ارائه فضل را Ghosn بازگشت به ژاپن پس از او فرار به لبنان.

نیسان در بدتر شدن عملکرد انباشته فشار بر اوچیدا که قبلا نیسان در چین که رئیس آن شد مدیر عامل سوم سپتامبر تاکنون به آمده تا با مراحل تهاجمی برای احیای این شرکت است.

در روز سه شنبه اوچیدا بود که بارها و بارها heckled توسط سهامداران گفت که او آماده بود تا در صورت اخراج اگر او موفق به بهبود سودآوری در این شرکت است که در دوره پست بدترین حالت آن سالانه سود عملیاتی در 11 سال است.

“ما مطمئن خواهند شد که ما از هدایت این شرکت را در یک راه موثر به طوری که آن را قابل رویت است در چشم بیننده است. من متعهد خواهد شد به این: اگر شرایط نامشخص باقی می ماند شما می توانید آتش من فورا” او گفت:.

اوچیدا و 53 را در یک بازه زمانی برای بهبود نیسان عملکرد.

رئیس جدید باید ثابت کند به هیئت او می تواند سرعت بخشیدن به کاهش هزینه و بازسازی سود در 86 ساله, ژاپنی, غول که او استراتژی مناسب برای تعمیر آن با مشارکت فرانسه در رنو, منابع گفته اند خبر داد.

اوچیدا التماس کرد با سهامداران صبور باشید در حالی که او می آید تا با یک طرح ممکن است برای بهبود یافتن از فرو ریختن سود و شرکت لرزش تا زیر Ghosn بازداشت در ژاپن در اواخر سال 2018 بیش از مالی سوء اتهامات عنوان شده علیه.

“اگر شما می توانید صبور باشید کمی طولانی تر در یک روز به صورت روز شما خواهد بود قادر به حس ما در حال تغییر است.”

پیش از این دیدار برخی از سهامداران خواستار وضوح بیشتر در مورد اوچیدا طرح.

“من فقط می خواهم بدانید که چه برنامه ای برای بازیابی است. در حال حاضر قیمت سهم کاهش یافته است و ارزش شرکت کاهش یافت گفت:” 70 ساله و کارمند سابق که صاحب سهم در شرکت.

“اگر این وضعیت بخشی از من فکر می کند که ما خواهد بود بهتر است با Ghosn … اگر ما نمی تواند یک دید واضح تر از مسیر این شرکت است که مصرف آن خواهد شد نگران نباشید.”

نیسان سهام در حال معامله در اطراف خود را به پایین ترین سطح در بیش از یک دهه زیر آخرین آن درآمد.

هفته گذشته نیسان, کاهش سود خود و چشم انداز به پایین ترین سطح خود از سال 2011 سال مالی پس از کاهش فروش خودرو سوار این شرکت به پست اول خود را سه ماهه از دست دادن خالص در نزدیک به یک دهه.

جمع سهامداران در جلسه فوق العاده ای در یوکوهاما به رای دادن در مدیران جدید از جمله اوچیدا و افسر ارشد عامل Ashwani Gupta.

قرار ملاقات خود را برجسته یک تغییر از گارد در نیسان به عنوان سهامداران نیز رای گیری در حرکات برای شرکت سابق مدافعان مدیر عامل شرکت Hiroto Saikawa و COO Yashuhiro Yamauchi, برای ترک خود مدیره مدیر موقعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de