Nirbhaya متجاوزان اعدام

همانطور که اعلام شد از مرگ و میر جمعیت پشت سر هم به شعارهای ‘بهارات ماتا کی Jai’.

در 5.30 بعد از ظهر روز جمعه چهار مجرم در دهلی نو دسامبر 16 gangrape و پرونده قتل — Mukesh (31), Pawan گوپتا (24), Vinay شارما (25) و آکشی کومار سینگ (33) — به دار آویخته شدند داخل Tihar را به زندان شماره 3. چهار نفر به دار آویخته شدند یک روز پس از دیوان عالی کشور دادگاه عالی دهلی نو همچنین به عنوان یک کاهش دادگاه در پایتخت را رد کرد و خود به دنبال درخواست اقامت خود را اعدام.

پس از رد درخواست خود را در دادگاه بدوی, دادگاه عالی شنیده بود این موضوع تا نیمه شب گذشته.
زمانی که دادگاه عالی بیش از حد تبدیل شده و آنها را از مشورت با سه نفر از چهار مجرم, مدافع, A P Singh, به دیوان عالی کشور که در نهایت تایید خود را اجرای حدود 3.30 صبح جمعه.

اخبار مرتبط

استقبال خود را اعدام مادر مقتول گفت: “من افتخار می کنم دختر من, من نمی تواند او را نجات دهد و این تاسف من همیشه باید. اگر او زنده بود امروز من می خواهم شناخته شده به عنوان یک دکتر ، عدالت رد شد اما در نهایت این اتفاق افتاد. من با تشکر از قوه قضائیه رئیس جمهور ما و دولت ما.”

پس از چهار شده بود در سمت چپ حلق آویز برای 30 دقیقه دهلی نو در زندان D G Sandeep Goel گفت دکتر تا به حال آنها را بررسی کرد و آنها اعلام شد مرده در 6.22 هستم. بدن خود را فرستاده بودند به دهلی Deen Dayal Upadhyay بیمارستان برای پس از مرگ.

در آخرین لحظه تجدید نظر در دیوان عالی کشور, A P Singh دنبال “اجازه برای خانواده Pawan و Akshay برای دیدار با آنها”. وکیل عمومی Tushar مهتا پس از بررسی با مقامات گفت: زندان دستی اجازه نمی دهد آن را.

دادگاه عالی نیمکت از قضات R Banumathi Ashok دارند بوشان و S Bopanna در زمان Pawan درخواست در 2.30 در رد آن بعد از یک ساعت. جلاد Pawan Jallad آورده از مرتا بود پرداخت 15,000 تومان برای هر دار. جمعیت زیادی منتظر خارج Tihar از صبح زود برگزاری Tricolour و پلاکارد به دنبال عدالت است. همانطور که اعلام شد از مرگ و میر جمعیت پشت سر هم به شعارهای ‘بهارات ماتا کی Jai’.

مادر مقتول گفت: خانواده “را در ادامه مبارزه برای دختران هند”. “اگر چنین جرمی اتفاق می افتد به یک زن یا دختر در خانواده خود و سپس گسترش و حمایت از زن” او گفت:. Mukesh Pawan, Vinay و Akshay همراه با دو نفر دیگر شده بود به جرم تجاوز و قتل یک زن 23 ساله فیزیوتراپی دانشجو در داخل یک اتوبوس در حال حرکت در دسامبر 16, 2012. او در 13 روز بعد در سنگاپور بیمارستان از زخم در رحم, حمله.

این حادثه منجر شده بود به سراسر کشور تظاهرات و هموار کردن راه برای برجسته تغییرات در قانون تجاوز.
دو نفر دیگر به اعدام محکوم شد یک نوجوان در آن زمان منتشر شد و پس از خدمت به حداکثر مجازات حبس از سه ماه در بازداشتگاه خانه در حالی که یکی دیگر از رام سینگ درگذشت از گزارش خودکشی در Tihar زندان در سال 2013.

این جلسه در اجرای حکم مرگ در برابر چهار به دست آورده بودند سرعت در سال گذشته پس از مادر مقتول نقل مکان کرد و یک نرم افزار برای تغییر مورد از خالی دادگاه که در آن موضوع باقی مانده بی سابقه برای ماه می باشد. مرگ حکم شده بود در آنجا ماند سه بار در اوایل بیش از انتظار تجدید نظر با آنها.

آخرین آخرین حلق آویز شد در Tihar در سال 2013 از مجلس حمله محکوم افضل گورو. این نخستین بار بود که چهار مرد به دار آویخته شدند و با هم داخل زندان ها پیچیده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de