نیکی هیلی استعفا از بوئینگ هیئت مدیره شرکت بیش از دو ماه پیگیری

Boeing crisis, Boeing Nikki Haley, Boeing financial crisis, boeing newsهیلی بود پیوست بوئینگ هیئت مدیره در تاریخ 29 آوریل سال گذشته است. (عکس: رویترز)

هندی-آمریکایی نیکی هیلی استعفا داد از بوئینگ هیئت مدیره بیش هواپیمایی سازنده پیگیری کمک های فدرال برای کاهش آن بحران مالی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

دو دوره فرماندار کارولینای جنوبی و سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل متحد هیلی استعفا از هیئت مدیره در مارس 16, با توجه به بوئینگ تشکیل پرونده قبل از ما امنیت و کمیسیون بورس (SEC).

اخبار مرتبط

هیلی بود پیوست بوئینگ هیئت مدیره در تاریخ 29 آوریل سال گذشته است. او خدمت در امور مالی و حسابرسی کمیته.

“انواع روش ها در حال حاضر مورد بحث در میان سیاست گذاران در دولت و کنگره و همچنین بخش خصوصی به آدرس کوتاه مدت نقدینگی نیاز از هوا فضا, سفر و سایر بخش ها تحت تاثیر زمان COVID-19 بحران” بوئینگ گفت: در پر کردن آن قبل از SEC.

“این شرکت است و شرکت در آن بحث شده و به اطلاع هیئت مدیره در مورد این گزینه در حال حاضر در نظر گرفته شود. سفیر هیلی به اطلاع شرکت است که به عنوان یک ماده در اصل فلسفی او بر این باور نیست که این شرکت باید به دنبال حمایت از دولت فدرال و در نتیجه تصمیم به استعفا از هیئت مدیره” شرکت گفت.

در استعفا نامه هیلی گفت: هیئت مدیره و تیم اجرایی در حال رفتن در یک جهت است که او نمی تواند پشتیبانی.

“همانطور که ما روبرو می شوند Covid-19 بحران بوئینگ, همراه با بسیاری از شرکت های دیگر صورت عمده دیگری مجموعه ای از چالش است. من می خواهم به بخشی از کمک به این شرکت به عنوان آن را هل می دهد از طریق آن. هیئت مدیره و تیم اجرایی در حال رفتن در یک جهت من پشتیبانی نمی,” او گفت:.

“در حالی که من می دانم که پول تنگ است که به همان اندازه درست برای تعداد زیادی از صنایع دیگر و برای میلیون ها نفر از کسب و کارهای کوچک. من نمی توانم حمایت از یک حرکت به در تکیه دولت فدرال برای یک محرک یا نجات که prioritises شرکت ما بیش از دیگران و متکی بر مالیات دهندگان برای تضمین موقعیت مالی ما. من به مدت طولانی برگزار شد اعتقادات قوی این است که نقش دولت” هیلی نوشت.

بوئینگ در بیانیه ای کوتاه گفت: “ما با قدردانی از خدمات خود را در هیئت مدیره و آرزو او را به خوبی.”

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>