نیجریه, گزارش دو مورد مسمومیت با مواد مخدر از پتانسیل coronavirus درمان

نیجریه گزارش دو مورد از مردم صورت در کلروکين پس از مواد مخدر بود تبلیغ به عنوان درمان بالقوه به کوروناویروس.

مقامات بهداشتی در کشور آفریقایی نیجریه هشدار داد در برابر خود درمانی با دارو پس از تقاضای رسید و پس از یک مطالعه نشان می دهد که هیدروکسی کلروکین کمتر سمی نسخه از کلروکين می تواند درمان عفونت کوروناویروس با توجه به بلومبرگ. دو نفر در بیمارستان بستری شدند برای کلروکين مسمومیت.

“لطفا وحشت نکنید” گفت: Oreoluwa Finnih ارشد بهداشت معاون فرماندار لاگوس. “کلروکين است که هنوز در مرحله آزمایش در ترکیب با داروهای دیگر و هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده به عنوان یک درمان پیشگیرانه یا درمانی گزینه است.”

کلروکين در اصل در 1950s برای درمان مالاریا. آن ریزآب اما بیمارستان ها در آفریقا را نگه داشته و فروشگاه ها از آن برای درمان بیمارانی که واکنش ضعیف به دیگر داروها.

محققان و virologists در فرانسه انجام یک مطالعه با 26 نفر مبتلا به کروناویروس درمان آنها را با هیدروکسی کلروکین و آنتی بیوتیک آزیترومایسین. این مطالعه نتایج منتشر شده روز شنبه گفت: یک گروه از شش بیماران تحت درمان با هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین آزمایش منفی برای این ویروس پس از شش روز.

رئیس جمهور تهمت تبلیغ نتایج حاصل از این مطالعه و مواد مخدر در روز پنج شنبه.

“هیدروکسی کلروکین & آزیترومایسین گرفته شده هم باید یک شانس واقعی به یکی از بزرگترین تعویض بازی در تاریخ پزشکی” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است که در مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار و هشدار داد در برابر قرار دادن بیش از حد امید در هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین به ضرب و شتم coronavirus. بهترین ابزار پزشکی پزشکان می تواند امید برای یک واکسن که Fauci گفت: حدود یک سال تا 18 ماه دور از اتمام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>