‘خوب سعی فدرال’: FBI تشویق پیروان توییتر برای دانلود ‘آموزش مانند یک عامل’ برنامه در طول coronavirus shutdown

With خیلی از کشور cooped در خانه برای دفع coronavirus شیوع FBI دعوت آن 2.7 میلیون پیروان توییتر به یک استراحت از Netflix با دانلود خود را “قطار مانند یک عامل” برنامه تناسب اندام.

“#MondayMotivation شما به دنبال راهنمایی برای داخل سالن تمرینات?” اف بی آی تایید حساب توییتر خواسته در روز دوشنبه. “دانلود #FBI در تست آمادگی جسمانی برنامه برای یادگیری فرم مناسب برای تمرینات شما می توانید در خانه انجام دهید مانند شنا و situps.”

توییت دریافت بیش از 1 ، 000 پاسخ و صدها نفر از نقل قول در توییت بسیاری از آنها quipping که آن را نوعی از ترفند توسط این اداره با بسیاری از انعکاس برخی از نسخه های “خوب سعی فدرال” یا “خوب سعی پلیس است.”

وجود دارد بیش از 422,650 تایید coronavirus موارد در سراسر جهان که از سه شنبه شب و حداقل 18,900 مرگ و میر وابسته به عفونت با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در ایالات متحده وجود داشته است بیش از 55 ، 000 موارد که منجر به حداقل 714 مرگ و میر.

بعد از این لینک در سایت دفتر برنامه تناسب اندام وب سایت می پرسد کاربران: “آیا شما آنچه در آن طول می کشد ؟ اف بی آی را تست آمادگی جسمانی برنامه آموزنده و تعاملی راه برای آموزش مانند یک عامل. این که آیا شما مشتاق عامل امید به دیدن اگر شما آنچه در آن طول می کشد و یا تناسب اندام علاقه مندان کنجکاو در مورد عامل آموزش این نرم افزار تلفن همراه کمک خواهد کرد که شما در یادگیری معیار رسمی FBI تست آمادگی جسمانی.”

اداره و سپس مردم را تشویق به دانلود برنامه یا از طریق فروشگاه اپل یا گوگل بازی.

یک اسکن سریع از صفحه دانلود را نشان می دهد مجوز های مورد نیاز برای دانلود برنامه و اشاره کرد که “این برنامه دسترسی به” کاربر مبتنی بر شبکه-محل تقریبی و مبتنی بر GPS محل دقیق اجازه می دهد تا برنامه “خواندن محتویات” و “تغییر یا حذف محتویات” کاربر ذخیره سازی USB اجازه می دهد تا آن را به دریافت اطلاعات از اینترنت را فراهم می کند نرم افزار دسترسی به شبکه کامل و بیشتر.

“در به طور فزاینده تلفن همراه فن آوری محیط زیست, FBI برنامه های کمک های عمومی ارتباط با ما در این دستگاه ها استفاده می کنند بنابراین اغلب تلفن های همراه خود را و قرص” جاناتان کاکس رئیس اف بی آی اداره امور عمومی واحد است که نظارت ایجاد برنامه گفت: هنگامی که آن را منتشر شد و در سال 2018 است. “اگر چه جسمانی دستورالعمل آزمون آنلاین در دسترس نرم افزار می افزاید تعاملی, تلفن همراه, عنصر به یادگیری بیشتر در مورد این آزمون مهم.”

در حالی که FBI تیم رسانه های اجتماعی است که هنوز هم در ارسال های گاه به گاه صدای جیر جیر دفتر هفته گذشته اعلام کرد که “با توجه به ظهور COVID-19 وضعیت FBI است نه پذیرش الکترونیکی آزادی اطلاعات / قانون حریم خصوصی درخواست” و نه آنها “ارسال الکترونیکی پاسخ” خود را از طریق پورتال آنلاین تا اطلاع ثانوی. قانون آزادی اطلاعات درخواست هنوز هم می تواند فرستاده شده در ایمیل. FBI قانون آزادی اطلاعات صفحه معذرت خواهی برای “ناراحتی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>