نیا تکذیب پولوما متهم به گرفتن وثیقه

nia, pulwamaبه نیا spokesperon گفت: چوپان بود دستگیر شده در این پرونده مربوط به یک توطئه جنایی تخم ارشد فرماندهان جیش-e-محمد گروه تروریستی برای انجام حملات تروریستی در نقاط مختلف هند از جمله دهلی شورای ملی مقاومت.

ملی تحقیقات آژانس (NIA) در روز پنج شنبه را تکذیب کرد گزارش داد که یک دادگاه ویژه بود به قید وثیقه به یک متهم در پولوما حمله تروریستی به یک مورد که در آن 40 CRPF پرسنل کشته شدند.

در بیانیه این سازمان گفت: با قرار وثیقه اعطا شد به یوسف چوپان که تا به حال دستگیر شده توسط NIA در مورد توطئه ترور و نمی فوریه 2019 حمله مورد.

اخبار مرتبط

به نیا spokesperon گفت: چوپان بود دستگیر شده در این پرونده مربوط به یک توطئه جنایی تخم ارشد فرماندهان جیش-e-محمد گروه تروریستی برای انجام حملات تروریستی در نقاط مختلف هند از جمله دهلی شورای ملی مقاومت.

بالا بردن وثیقه برای متهم این کنگره گفت: آن را یک “توهین” به پرسنل امنیتی کشته در پولوما حمله تروریستی و خواستار خانه وزیر آمیت شاه استعفای بیش از آن.

به نیا گفت: این سازمان تا به حال نه در زمینه اتهام ورق در برابر چوپان در JeM مورد توطئه به عنوان شواهد کافی نمی تواند جمع آوری شده علیه او و در نتیجه خود را وثیقه توسط یک دادگاه ویژه در دهلی نو.

“این روشن است که یوسف چوپان بود و هرگز دستگیر شده در پولوما حمله
مورد. او به همراه شش نفر دیگر دستگیر شد در مورد نیا 08/2019/نیا/DLI (JeM مورد توطئه) است که در آن دو اتهام ورق واصل شد علیه هشت متهم (از جمله دو کشته)” آژانس در بیانیه ای گفت:.

این سازمان گفت: آن را ثبت کرده بود به اتهام ورق در پرونده مهدی احمد خان تنویر احمد Ganie بلال احمد میر مظفر احمد Bhat, Ishfaq احمد Bhat و Mehraj-ud-din چوپان علاوه بر Javan احمد خان و Kari مفتی yaser می گرفت که در برخورد با نیروهای امنیتی.

Mudassir احمد خان متفکر JeM مورد توطئه که او نیز اصلی توطئه گران در پولوما مورد حمله کشته شد در یک روبرو می شوند.

“در طول این تحقیقات در JeM مورد توطئه هفت بر زمین کارگران (OGWs) دستگیر شدند. اما از آن شش متهم شد شارژ-ورقه ورقه در دو اتهام ورق و یوسف چوپان بود و نه اتهام ورقه ورقه با توجه به ناکافی شواهد” به نیا گفت.

مانند چوپان صادر شده است به طور پیش فرض با قرار وثیقه ویژه نیا دادگاه در 18 فوریه سال 2020 و او به عقب فرستاده شده به کوت بگولا زندان, Jammu تحت امنیت عمومی عمل می کنند منظور از ناحیه بازپرس پولوما.

“نیازی به گفتن نیست, نیا, به پیروی از سیاست منصفانه امکان بررسی است. در پولوما حمله مورد 02/2019/نیا/JMU که در آن 40 CRPF پرسنل کشته شدند در حمله انتحاری قابل توجهی منجر پدید آمده و دستیابی به موفقیت در این مورد انتظار می رود که در مدت کوتاهی ،

در همین حال رئیس کنگره سخنگوی Randeep Surjewala ادعا که پولوما حمله تروریستی متهم رو به عنوان وثیقه ملی تحقیقات آژانس (نیا) نه جمع آوری شواهد و نه واصل اتهام ورق.

“پس از سوءاستفاده سیاسی پولوما حمله تشکیل دولت در حال حاضر مودی دولت نمی مراقبت در مورد فداکاری از کشور و شهدا” او ادعا کرد.

“این را ‘خیانت’,” او پرسید.

ارشد کنگره رهبر احمد پاتل نیز با حمله به دولت گفته او “شوکه بدانید که پولوما متهم کردم به قید وثیقه به دلیل نیا آنقدر شلوغ است که آن را شکست خورده به پرونده اتهام ورق.”

“این یک توهین به ما بشناساند. به وضوح دولت با استفاده از این غم انگیز حمله برای اهداف سیاسی بود و هرگز جدی در مورد ارائه عدالت” پاتل گفت: در یک صدای جیر جیر.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در کنگره سخنگوی Pawan Khera ادعا کرد که ناسیونالیسم از BJP غرفه در معرض زیرا نیا موفق به اتهام ورق در برابر تروریستی یوسف چوپان.

“که مسئولیت این. این حمله در این کشور افتخار. مسئولیت پذیری است که باید” Khera گفت.

“بی جی پی هدر رفته هیچ زمان برای جلب آرا و بی شرمانه استفاده شهادت سربازان ما,” او گفت.

“ما خواهان استعفای صفحه اصلی وزیر” Khera گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de