Newsom: مغلوب ساختن پیشی جستن اعطا شده ‘هر درخواست مستقیم است که او قادر به نشست’ در طول همه گیر

دموکرات کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز جمعه گفت که رئیس جمهور تهمت ملاقات کرده است “هر طور مستقیم به درخواست” او قادر به ساخت در تلاش برای کمک به کالیفرنیا در مبارزه با شیوع کروناویروس.

“هر درخواست مستقیم است که او قادر به ملاقات با او ملاقات کرده است” Newsom گفت: در طی یک مصاحبه در سی ان ان. “ما باید U. S. N. S. رحمت در کالیفرنیا به دلیل دخالت مستقیم و حمایت است. دو هزار نفر از این فدرال ایستگاه های پزشکی به دلیل حمایت مستقیم. و بنابراین من فقط می توانم برای خودم صحبت می کنند اما من باید به تعریف. در غیر این صورت من می تواند به سادگی به شما دروغ گمراه کننده شما. و این یک چیز فوق العاده است که قادر به می گویند و من امیدوارم که همچنان ادامه دارد.”

Newsom یک سرسخت تهمت منتقد در گذشته ستایش رئيس جمهور در پاسخ به کروناویروس در اوایل این ماه به عنوان به خوبی.

“اجازه دهید من فقط پرده با شما. من می خواهم به شما دروغ می گویند که او نبوده است پاسخگو به نیازهای ما. او شده است. و بنابراین به عنوان یک سوال به عنوان یک نوع از یک پیشنهاد از طرفی من باید اذعان کرد که علنا” Newsom گفته سی ان ان جیک Tapper در تاریخ 1 آوریل.

“واقعیت این است که هر زمان من به نام رئیس جمهور او را به سرعت بدست روی خط”.

در ایالت کالیفرنیا 596 نفر کشته شده اند و بیش از 21,000 مردم آلوده شده اند.

لس آنجلس, کالیفرنیا, مقامات اعلام کرد جمعه که ماندن در خانه و نظم در این منطقه بود که در مجموعه ای به پایان می رسد در آوریل 19 را گسترش خواهد داد تا حداقل ممکن است 15.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im