به تازگی راه اندازی شده روزانه مجازی کمپین حوادث ترکیب مغلوب ساختن پیشی جستن رسانه ها تسلط

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال راه اندازی یک برنامه روزانه از کمپین آنلاین برنامه نویسی که همراه با روزانه کاخ سفید جلسات از دو خمرهای شکل استراتژی برای خواستگاری رای دهندگان عملا پس از coronavirus لغو رویدادهای زندگی می کنند.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین قصد دارد به پخش یک خیمه رویداد در وب سایت خود و کانال های رسانه های اجتماعی هر روز این هفته و تقریبا هر دوشنبه از طریق شنبه در هفته پیش رو است. برنامه نویسی یک شتاب از تلاش برای رسیدن به رای دهندگان در میان یک بحران بهداشت عمومی که مبتنی رئیس جمهور قوی سفرنامه از ورزشگاه تجمع و میزگردها و همچنین شبیه گردهمایی به میزبانی برجسته کرد.

این طرح به صورت تهاجمی مجازی تعامل است المل لی با تلویزیونی در سراسر کشور اخبار کنفرانسهای تهمت آگهی از کاخ سفید تقریبا هفت روز یک هفته که در طی آن او جزئیات این دولت پیشرفت نسبت به آوردن بیماری همه گیر کوروناویروس به پاشنه.

“برگ برنده های کمپین است که هوشمند” استراتژیست جمهوری خواه Chris Wilson روز دوشنبه گفت:. “هر نامزد و یا کمپین در خانه نشسته و فقط منتظر این برای پایان دادن به ساخت یک احتمال اشتباه مهلک است.”

با این بیماری همه گیر کوروناویروس در نظر گرفتن زمان آزمایش روش برای توسل به رای دهندگان خارج از جدول اصلی 2020 مبارزات در حال تقلا برای جایگزین مناسب استراتژی فقط با هفت ماه تا روز انتخابات. در محل میدان کارکنان ضربه زدن بر روی درب به نوبه خود از رای مبارزات با استفاده از پیام های متنی. به جای تظاهرات و تاون هال جلسات به رشد ائتلاف مبارزات انتخاباتی در حال برگزاری طیف وسیعی از مجازی حوادث و پخش آنها را بر روی اینترنت.

مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی در حال حاضر برگزار شد چند چنین رویدادهایی است که هر یک از جذب بیش از 1 میلیون بازدید. در این هفته تیم رئيس جمهور پرده برداری کامل تخته سنگ از آنلاین برنامه نویسی: در شنبه, سیاه, صدای, برای مغلوب ساختن پیشی جستن; روز سه شنبه تیم مغلوب ساختن پیشی جستن آنلاین; در چهار شنبه آمریکایی قهرمانان سری; در پنجشنبه زنان برای مغلوب ساختن پیشی جستن توانمند ساعت; در جمعه تیم مغلوب ساختن پیشی جستن آنلاین; و در روز شنبه جنگ, اتاق هفتگی.

“رئیس جمهور تهمت انتخاباتی باقی مانده در خط مقدم دیجیتال مبارزه و تعامل” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی ارین پررین گفت. “خواب آلود جو پخش که شامل نامزد خود ابدا این اعداد به طور منظم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین را ارزیابی جو بایدن خود را به احتمال زیاد رقیب به اشتراک گذاشته شده است توسط برخی از عصبی دموکراتیک خودی که اخم معاون سابق رئیس جمهور است و نه رو به جلو قرار داده مجازی کمپین برای مطابقت با جسارت از مغلوب ساختن پیشی جستن.

این بایدن کمپین اختلافات که تصریح می کند که در طول سه هفته گذشته مجازی حوادث آن را برگزار کرده است و یا تولید شده را به دست آورد 45 میلیون بازدید در مجموع در تمام سیستم عامل. از کسانی یک برنامه شامل رونالد Klain سابق رئیس ستاد بایدن زمانی که او معاون رئیس جمهور و هماهنگ کننده باراک اوباما در پاسخ به بحران ابولا دریافت بیش از 5 میلیون بازدید گفت: این کمپین است که در ادامه به گسترش قابلیت های مجازی برای مبارزه.

موضوعات ارائه شده عبارتند از: قسمت دیگری از بایدن جدید پادکست این برنامه شامل مصاحبه با میشیگان فرماندار دموکرات گرچن Whitmer که مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن بیش فدرال پاسخ به کروناویروس و همچنین به عنوان یک “بچه های تاون هال” با یوتیوب اثرگذارندهها. در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن سود ریاست جمهوری را قلدر منبر بایدن تا به حال به تکیه بر مصاحبه و پخش آنلاین به از طریق شکستن.

Dane Strother یک استراتژیست دموکرات اذعان کرد که بایدن نیاز به انجام بیشتر برای رقابت با تهمت و آنچه که او به عنوان رئیس جمهور از تلاش برای ایجاد یک مجازی “مغلوب ساختن پیشی جستن TV” شبکه می باشد.

اما او گفت: برخی از آنچه که معاون رئیس جمهور با آن مواجه است این است که خارج از کنترل است. به طور قابل توجهی ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز هنوز خارج دموکراتیک اولیه با وجود طولانی شانس سبقت بایدن در مسابقه برای کنوانسیون نامزدی نمایندگان. پس از معاون سابق رئیس جمهور می شود presumptive نامزد Strother راهنمایی برای نوع مجازی کمپین او باید اجرا ساده است: شبیه مغلوب ساختن پیشی جستن.

“هنگامی که برنی می شود و ما بیش از این [coronavirus] apex بایدن می تواند به گرفتن برخی از توجه به عقب,” او گفت:. “امیدوارم برنی حرکت می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de