نیوزیلند گزارش جدید Covid-19 موارد پس از 24 روز

نیوزیلند روز سه شنبه گزارش دو مورد جدید از Covid-19 بعد از 24 روز و با توجه به گزارش.

این کشور در اوایل این ماه اعلام کرده بود که تا به حال در حال حاضر, حذف, انتقال رمان coronavirus با هیچ فعال موارد Covid-19.

این کشور را وزارت بهداشت اعلام کرد که روز سه شنبه دو مورد جدید از COvid-19 گزارش شده بود و شد “border-مرتبط است.”

دو مورد جدید بودند که تا به حال وارد این کشور از بریتانیا. این دو تا به حال منتشر شده اولیه از دولت قرنطینه شدند و مجاز به رانندگی از شهر اوکلند به ولینگتون قبل از آنها تشخیص داده شده بود و یا آزمایش نگهبان گزارش شده است.

معافیت ارائه شد به منظور اجازه می دهد آنها را به بازدید از مرگ پدر و مادر این گزارش گفت:. زنان تا به حال “انجام همه چیز را راست گفت:” اشلی بلومفیلد نیوزیلند مدیر کل بهداشت و درمان به عنوان به نقل از این گزارش.

آنها تا به حال گرفته شده و تمام اقدامات احتیاطی و تا به حال متوقف نشده و در هر washrooms عمومی, بلومفیلد داشته باشید. آنها را ندیده بودم اما هر کسی یک از اعضای خانواده با آنها در حال حاضر شده است قرنطینه پس از رانندگی خود را به مرکز آزمون در, Wellington, مسائل گزارش شده است.

این مورد جدید گزارش شده است که یک هفته پس از این کشور تا به حال برداشته تمام محدودیت ها پس از اعلام خود را رایگان رمان coronavirus برای هم بودن.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio در اوایل این ماه گفته بود که این کشور را رفع تمام محدودیت ها به جز مرز محدودیت شروع نیمه شب همانطور که در گزارش رویترز.

منتشر شده در


16 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *