نیوزیلند گسترش ممنوعیت ورود از چین; بدون محدودیت و در عین حال برای سایر ملل

نیوزیلند تمدید به مدت هشت روز ممنوعیت ورود از سرزمین اصلی چین و نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: حمل به هفته چهارم آن تلاش برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض coronavirus.

ترس نصب شده است که وقوع خواهد رشد به یک بیماری همه گیر با تخريبي و عواقب مرگبار برای بقیه جهان زیر افزایش شدید در عفونت های ایران و ایتالیا و کره جنوبی.

اما نیوزیلند هیچ برنامه ای در حال حاضر برای گسترش ممنوعیت به کشورهای دیگر protocol wine studio یک کنفرانس خبری گفت و اضافه کرد: “ما همچنان به تمرکز بر روی کانون شیوع”.

Protocol wine studio اضافه شده است که آن را بسیار به احتمال زیاد این ویروس در نهایت می رسند در نیوزیلند وجود آن که هیچ تایید عفونت.

وزیر دارایی اعطای رابرتسون گفت: دولت خواهد گام در کمک به کسب و کار ضربه از گسترش ویروس است که اگر طولانی مدت شوک به اقتصاد و یا یک رکود جهانی اقتصادی اما او انتظار ندارد در حال حاضر.

همچنین بخوانید: کره جنوبی می شود, بزرگترین coronavirus مرکز خارج از چین

“اگر هر کدام از این حالات بازی مهم خواهد بود برای دولت نقش به سرمایه گذاری در اقتصاد برای حمایت از زلاند نو و کیوی کسب و کار,” او اضافه شده است.

نیوزیلند-صادرات به بزرگترین شریک تجاری چین گرفته اند ضربه عمده با همه چیز از چوب برای گوشت و میوه رو به تاخیر و لغو شد.

یکشنبه بیماری همه گیر به قتل رسانده بود 2,592 مردم با 77,150 عفونت در سرزمین اصلی.

استرالیا که همچنین دارای یک سفر ممنوعیت ورود خارجی ها به طور مستقیم از چین گفت: شهروندان باید در حال حاضر “ورزش درجه بالایی از احتیاط” اگر سفر به کره جنوبی و یا ژاپن.

“همه این تحولات در کشورهای دیگر هستند و دلیلی برای نگرانی” برندان مورفی, استرالیا افسر ارشد پزشکی در جمع خبرنگاران گفت: کانبرا با اشاره به عفونت در کره جنوبی و ژاپن و اخیرا در شمال ایتالیا و همچنین مرگ و میر در ایران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>