نیویورک تایمز به پل کروگمن ادعا تهمت به سرزنش برای اسلاید در بازار سهام پیش بینی سقوط خواهد عذاب ریاست جمهوری

نیویورک تایمز columnist پل کروگمن سرزنش اخیر افت در بازار سهام و اقتصاد آمریکا در رئیس جمهور تهمت پاسخ به سراسر کشور شیوع کروناویروس.

“امریکا catastrophically پاسخ ناکافی به coronavirus را می توان تا حد زیادی به بد کوتاه مدت تصمیم گیری توسط یک مرد” کروگمن دوشنبه نوشت. “در هر مرحله دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حداقل برسد تهدید و مسدود مفید عمل چرا که او می خواست به نگاه خوب برای خبر بعدی چرخه یا نادیده گرفتن و تهدید آمیز هر کسی که در تلاش به او مشاوره خوب است.”

کروگمن تکرار یک ادعا ساخته شده به تازگی توسط تهمت منتقدان که رئیس جمهور “را منحل کرد شورای امنیت ملی را همه گیر تیم واکنش در سال 2018” یک اقدام یک شورای امنیت ملی رسمی محروم تا کنون اتفاق افتاده است.

برنده جایزه پولیتزر نویس تاسف وجود دارد در حال حاضر تنها دو “بالقوه جایگاه هوشمند اقتصادی سیاستگذاری چپ در واشنگتن”: فدرال رزرو و دموکرات کنگره رهبری است.

رئیس فدرال جروم پاول کاهش نرخ بهره یکشنبه نزدیک به صفر در میان ترس اقتصاد ایالات متحده می تواند به شدت آهسته با کسب و کار احساس اثرات COVID-19 شیوع.

تحت نانسی پلوسی, رهبری, خانه بیش از آخر هفته به تصویب اقتصادی امداد لایحه که کروگمن به نام “هنوز هم به وضوح ناکافی است.”

“دموکرات مجموعه به شکل لایحه حتی به عنوان برگ برنده شد پیشنهاد پر اب و تاب مفهوم مالیات بر حقوق و دستمزد تعطیلات است که panned حتی محافظه کار اقتصاددانان” کروگمن نوشت.

در یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه تهمت گفت: اقتصاد ایالات متحده “ممکن است” به سمت رکود است.

در یک صدای جیر جیر دوشنبه کروگمن پیش بینی چنین رویدادی خواهد عذاب رئیس جمهور میراث در کاخ سفید است.

“اقتصاددانان از جمله خود من اغلب یک نقطه گفت که بازار سهام است نه اقتصاد است که آن را نمی,” او گفت:. “آن *است* اما خیلی مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. خود را به دور سحر و جادو طلسم و هیچ چیز باقی مانده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر