مقامات اطلاعاتی بر این باورند که جمهوری خواه به رهبری کنگره تحقیقات مربوط به فعالیت های کسب و کار از هانتر بایدن است که موجب با دروغ به گفته یک روزنامه نگار.

جولیان بارنز, تیم ملی خبرنگار برای نیویورک تایمزگفت: کرملین می تواند کار به “منحرف” از اطلاعات خود را از تلاش های این چرخه انتخابات به عنوان آنها در سال 2016.

“بسیاری از مقامات اطلاعاتی بر این باورند که Burisma اتهامات که در حال احیا هستند بار دیگر در تلاش برای پنهان کردن آنچه که روسیه به,” او گفت: MSNBC لنگر نیکول والاس.

او با اشاره به Burisma منابع گاز اوکراین شرکت که شاغل هانتر بایدن در هیئت مدیره خود را در همان زمان پدرش جو بایدن بود که در خدمت به عنوان معاون رئیس جمهور و رهبری دولت اوباما اوکراین سیاست. جمهوری خواهان به رهبری سنا رئیس کمیته امنیت داخلی ران جانسون می گویند که آنها در حال بررسی این که آیا وجود دارد هر گونه فساد است. دموکرات ها ادعا می کنند پرس و جو یک حزبی طرح متکی به روسیه اطلاعات به آسیب سالمند بایدن در انتخابات چشم انداز به عنوان او در حال اجرا برای رئيس جمهور.

رهبران دموکرات خواستار این هفته همه اعضای FBI جلسه توجیهی بیش از نگرانی خود را که کنگره در حال هدفمند به عنوان بخشی از یک دخالت خارجی در مبارزات انتخاباتی برای اخلال در انتخابات ریاست جمهوری. این اداره هشدار قانونگذاران در ماه مارس است که یک منبع اطلاعات برای Burisma تحقیقات سابق اوکراین رسمی Andrii Telizhenko, می تواند, پخش كردن, روسی دروغ به عنوان بارنز و همکارانش گزارش کرده اند.

از عموم منتشر شد نامه ای از دموکرات ها که می پرسد FBI مدیر کریستوفر Wray برای دفاعی در جلسه توجیهی قبل از زنگ تفریح اوت اشاره نمی کند Burisma و یا هر گونه دیگر جزئیات اما بارنز این باورند آن را به معنای شد, در بخش, به, هشدار, عمومی بدون حزبی فیلتر همراه است که اطلاعات محرمانه.

“این مهم است که رای دهندگان را تحت تاثیر قرار توسط این کمپین دروغ و نیاز به صحبت کردن در مورد آن را با قرار دادن برخی از این مسائل در باز متوجه می شوند که آن در حال انجام است به آمریکا,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی