نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio ادعا کرد که افزایش نرخ جرم و جنایت خشونت آمیز در این شهر است که با توجه به دستياران عدم پیدا کردن چیزی برای انجام و کمبود شغل است.

“بنابراین بسیاری از مردم نمی باید هر چیزی را انجام دهد. آنها لازم نیست که هر جا بروید. آنها لازم نیست که کار آنها نمی تواند رفتن به مدرسه آنها در برخورد با بسیاری از چالش ها” de Blasio به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه هنگامی که پرسیده شد که چرا اداره پلیس شهر نیویورک نمی تواند در آمریکا تحت کنترل در این نقطه به عنوان مخالف به سال های گذشته است.

“NYPD شده غیرمنتظره در بسیاری از راه های, و آن را فقط نگه می دارد با اضافه کردن ، و از همه مهمتر سیستم عدالت کیفری است و در عین حال عملکرد و ما باید آن را به” د Blasio گفت. “و ما بسیار امیدوار است که ماه آینده ما قصد داریم تا در نهایت ببینید که, اما این واقعا یک طوفان کامل.”

1-year-old boy بود به ضرب گلوله در طول یک خانواده کباب در بروکلین در روز یکشنبه و د Blasio خواسته شده بود اگر او پشیمان ژوئن تصمیم همراه با کمیسر پلیس درموت درخت روغن قلم برای از بین بردن اداره پلیس شهر نیویورک ضد جرم واحد یک تیم است که با تمرکز بر تصرف غیر قانونی اسلحه از خیابان های شهرستان.

شهردار ستایش شیا تلاش برای حذف anti-crime unit از اداره پلیس شهر نیویورک.

“او به تصمیم گیری است که ضد جرم واحد است که کار می تواند انجام شود متفاوت بهتر راه-راه است که با استفاده از تکنولوژی مدرن, یک راه است که با استفاده از مهارت های افسران برای رسیدن به همان نتایج و کسانی که اسلحه در خیابان اما در راه است که نیز نمی برهم زدن رابطه بین پلیس و جامعه” د Blasio گفت.

تیراندازی در شهر نیویورک سر به فلک کشید در طول چند هفته گذشته به عنوان پلیس محلی می گویند تالار شهر و آلبانی را گره خورده است دست خود را از طریق مقررات و قوانین است که محدود کردن ماموران از دستگیری بدون ارتکاب موارد نقض خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی