نیویورک بيمارستان به بيماران 16 برابر دوز توصیه شده روزانه ویتامین C برای مبارزه با کروناویروس

New وزارت امور خارجه شده اند به برخی از coronavirus بیماران دوزهای زیادی از ویتامین C برای مبارزه با این بیماری است.

از نیویورک پست گزارش روز شنبه که برخی از افراد در دولت بودند داده می شود نشانی از 1500 میلی گرم ویتامین C بلافاصله با مطرح دوز در مجموع 16 بار روزانه مقدار توصیه شده توسط موسسه ملی بهداشت ،

“بیمارانی که دریافت ویتامین C را به طور قابل توجهی بهتر از کسانی که دریافت ویتامین C,” گفت: دکتر اندرو وبر یک ریه و مراقبت بحرانی متخصص در نیویورک است.

وبر گفت: درمان شدند آغاز شده و بر اساس آزمایشات انجام شده بر روی coronavirus بیماران در شانگهای چین است. “این کمک می کند تا مقدار بسیار زیادی است اما مشخص نیست پورنو مواد مخدر,” او گفت:.

سخنگوی با Northwell امکانات بهداشتی که در عمل 23 بیمارستان در نیویورک گفت: رژیم بود “به طور گسترده ای استفاده می شود” در درمان کوروناویروس “به عنوان پزشک تصمیم می گیرد” سخنگوی Jason Molinet گفت.

وبر گفت: ویتامین C کمک می کند تا مبارزه بدن در برابر التهاب واکنش افراطی بدن می توانید از عفونت هنگامی که آن را به coronavirus.

تا کنون نزدیک به 15000 نفر در نیویورک را تایید موارد coronavirus و حداقل 131 نفر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>