نیویورک دو برابر تعداد متحده تحت تاثیر coronavirus محدودیت های مسافرتی

نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات را دو برابر لیست متحده که از آن بازدید کنندگان موظف به انجام 14 روز در قرنطینه به دلیل coronavirus.

این سه کشور منطقه صادر مشاوره سفر به هشت اضافی متحده در روز سه شنبه, آوردن تعداد متحده مبتلا به 16. در زیر آخرین بازدید کنندگان از کالیفرنیا, گرجستان, آیووا, آیداهو, لوئیزیانا, می سی سی پی, نوادا و تنسی باید همه صرف دو هفته در انزوا قبل از بازگشت به فعالیت های عادی.

تمام متحده از جمله در سفر مشاوره باید coronavirus تست مثبت نرخ بالای مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود میزان 5 درصد. این بدان معنی است که ایالات متحده در حال آزمایش بیشتر افرادی که در حال حاضر بیمار و جامعه گسترش ویروس بالاتر است. نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات همه مثبت شدن نرخ زیر 1.4 درصد است که چرا آنها باید اجرا اجباری 14 روز در قرنطینه.

مقامات سه کشور گفت که سیاست نگه می دارد برای هر دولتی که دارای 10% یا بالاتر رای مثبت بیش از هفت روز نورد متوسط یا یک coronavirus آزمون رای بالاتر از 10 در هر 100 ، 000 نفر. سفر مشورتی تاثیر نمی گذارد افرادی که در حال عبور از دولت و تنها توقف به طور خلاصه به صورت گاز و یا یک وعده غذایی و یا کسانی که پرواز توقف در یکی از کشورهای.

در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو وعده داده است به خوب مسافران گرفتار در نقض سیاست. کانکتیکات رژیم صهیونیستی. ند لمانت گفت که او نمی خواهد خوب مسافران مگر اینکه لازم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>