نیویورک coronavirus موارد منفجر; تهمت تماس شیوع ‘بزرگ ملی محاکمه’

ایالت نیویورک رنج می برد یکی دیگر از سریع و وحشیانه, افزایش تعداد COVID-19 موارد در دوشنبه شدن آخرین متحده آمریکا کانون این بیماری همه گیر به عنوان کالیفرنیا هشدار داد که می تواند آینده را به صورت سنبله در موارد.

شهر نیویورک پر بسته بندی شده در خانه را به بیش از 8 میلیون نفر تا به حال 157 مرگ و میر و برخی از 15,000 موارد coronavirus نزدیک به یک سوم کل ایالات متحده و بیش از نیمی از کشور را مورد جدید در روز سه شنبه با وجود اعمال محدودیت های سفت و سخت در سفر معاشرت و کار.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد حوادث نیویورک و واشنگتن و گفت که به زودی همین کار را برای کالیفرنیا به او قول داد به مارشال “هر منبع” برای مبارزه با شیوع.

“ما پایدار بزرگ ملی محاکمه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس خبری, اصرار آمریکایی ها برای تمرین های اجتماعی فاصله.

با وجود نصب عوارض میانگین صنعتی داو جونز افزایش یافت و به بزرگترین آن یک روز در صد افزایش از سال 1933 پس از قانونگذاران ایالات متحده گفت: آنها نزدیک به یک معامله برای یک بسته نجات اقتصادی در پاسخ به شیوع بیماری است.

دموکرات ها از جمله فرماندار نیویورک اندرو کومو زودتر با انتقاد از حزب جمهوری خواه رئیس جمهور برای پیشنهاد او را بازگشایی اقتصاد این کشور با عید پاک به منظور یدکی کسب و کار درد تا آنجا که ممکن است.

“اگر شما بخواهید مردم آمریکا برای انتخاب بین سلامت عمومی و اقتصاد از آن هیچ مسابقه. هیچ آمریکایی در حال رفتن به می گویند سرعت بخشیدن به اقتصاد در هزینه های زندگی انسان” کومو گفت: در منهتن مرکز کنوانسیون که در حال تبدیل به یک 1,000-تخت موقت بیمارستان.

معلوم نبود چه مغلوب ساختن پیشی جستن در ذهن داشت اما کارشناسان حقوقی گفت: رئیس جمهور آمریکا قدرت به سفارش مردم به کار و یا بازگشایی ساختمان های دولتی حمل و نقل و یا کسب و کار محدود است.

ایالات متحده EPICENTRE

سازمان بهداشت جهانی روز سه شنبه گفت: ایالات متحده در حال پتانسیل برای تبدیل شدن به جهانی کانون گیر با استناد به طرح “شتاب” در coronavirus عفونت.

انتظار می رود نیاز به تخت های بیمارستانی در ایالت نیویورک در اوج شیوع است spiralled به 140,000 را کومو گفت: در مقایسه با 110,000 قبلا پیش بینی شده. تنها 53,000 تخت گفته می شود در حال حاضر در دسترس.

تعدادی از عفونت است که در حال حاضر دو برابر شدن هر سه روز در نیویورک و بدترین شیوع بیماری شناخته شده به عنوان اوج می رسند در 14 تا 21 روز قرار دادن فشار در خدمات بهداشتی و کومو گفت.

در سراسر کشور COVID-19 که شکست در اواخر سال گذشته در ووهان چین آلوده کرده است نزدیک به 50000 نفر کشته و 640 با بیش از یک چهارم از مرگ و میر در ایالت نیویورک است.

فرمانداران از سراسر ایالات متحده به شدت به دنبال منابع برای آنچه که می ترسید می تواند مشابه امواج از این بیماری در سراسر کشور.

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom که هشدار داده است که پرجمعیت ترین ایالت کشور نیاز به حداقل 50000 تا بیشتر تخت بیمارستان بسته پارکینگ در دولتی سواحل و پارک های پس از دیدن خوانندگان ايميل اقامت در خانه قوانین.

به طور کلی وکیل از 15 ایالت و ناحیه کلمبیا خواست تهمت به استفاده از دفاع از قانون حفاظت طلب کردن صنعت آمریکا برای عرضه به شدت مورد نیاز تجهیزات پزشکی.

کودک می میرد در کالیفرنیا

در میان کالیفرنیا 43 و میر گزارش شده بود که یک کودک زیر سن 18 سالگی با توجه به لس آنجلس مقامات بهداشتی.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti سی ان ان گفت این نوجوان به نظر نمی رسد به یک شرط از پیش موجود.

“ما تا به حال 11 مرگ و میر در لس آنجلس از جمله در میان افراد جوان” گفت: با شهرستان اعتقاد بر این بود در یک جدول زمانی در حدود شش روز را در نیویورک.

مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است برای حفظ توجه داشته باشید از خوش بینی حتی به عنوان مقامات بهداشتی می گویند این بیماری همه گیر است و هنوز به اوج گفتن کاخ سفید در کنفرانس خبری روز سه شنبه که امریکا را دوباره و به زودی باز برای کسب و کار. ما در حال رفتن به اجازه دهید آن را تبدیل به یک طولانی مدت مشکل مالی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که تصمیم مبتنی بر حقایق و داده اما گیر با عید پاک در بازه زمانی.

در پاسخ به این که ایده, ایلینوی, فرماندار J. B. پریتزکر گفت: “شده است وجود دارد برخی از بحث بیش از 24 ساعت گذشته توسط برخی در مورد که این کشور ممکن است مایل به قربانی کردن به COVID-19 برای خاطر ما منافع اقتصادی. همچنین در صورت وجود هر گونه شک و تردید را در ذهن من حاضر به قربانی کردن هر کسی است.”

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: بعد از آن کاخ سفید جلسه اواسط مارس مهلت انعطاف پذیر بود.

در خانه ها در سراسر امریکا و اعصاب بودند و چیز ساییده شده پس از روز از مردم در حال کار از خانه به دنبال پس از کودکان که مدارس تعطیل و پوسته پوسته شدن پشت در فعالیت های روزمره.

تری گیلبرت Thompson, 44, و شوهرش, Scott هر دو معلمان در Hilltown پنسیلوانیا که در آن مدارس را بسته پژوهشگر آموزش از راه دور با مدرسه در منزل خود سه قلو و مادر در درجه دوم.

“این یک چالش بوده است اما ما در حال حاضر به آن را به کار برای اطمینان حاصل شود که ویروس نیست گسترش” تامپسون گفت. ما در حال انجام بهترین های ما برای نگه داشتن دانش آموزان ما در یادگیری درگیر نظارت و غنی سازی خود ما بچه ها, یادگیری در حالی که حفظ سلامت عقل خود ما در طول این زمان به چالش کشیدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>