شهر نیویورک رنج می برد یکی دیگر از خونین آخر هفته با 15 در 15 ساعت زمان دوره

اداره پلیس شهر نیویورک منابع نشان داد وجود 15 تیراندازی در 15 ساعت span در شهر نیویورک بیش از آخر هفته.

به نیویورک پست گفت به چند NYPD منابع روز یکشنبه که گزارش سیل عکاسی که شامل 21 ساله در حال حاضر در بیمارستان و پس از او به ضرب گلوله در سر در بروکلین که صبح امروز در حالی که نشسته در یک ماشین.

تعداد تیراندازی قرار گرفت که در این شهرستان در طول هفته گذشته بیش از سه برابر تعداد تیراندازی است که اتفاق افتاده است وجود دارد در این زمان در سال گذشته است. شده اند وجود دارد 43 تیراندازی در هفته گذشته در مقایسه با 13 در طول مدت زمان مشابه در سال 2019.

آخر این هفته در آمریکا آمده است که این شهر به طور کلی افزایش جرایم خشونت آمیز. بیش از آخر هفته روز استقلال وجود دارد 10 تیراندازی و یک نفر کشته در نه ساعت طول.

ژوئن دیدم بیشتر از همان با اجرای قانون منابع گفتن نیویورک پست که قتل و تیرباران شد بسیار بالاتر نسبت به مدت مشابه در ماه ژوئن گذشته. وجود 13 قتل بین ماه های ژوئن 1-7 با 40 گزارش تیراندازی در مقایسه با پنج قتل و 24 تیراندازی در طول مدت زمان مشابه در سال 2019.

برخی از آنها گفت: افزایش جرم و جنایت است که با توجه به انحلال از NYPD را لباس شخصی و ضد جرم واحد در ماه ژوئن در تلاش برای اصلاح این گروه پس از اعتراضات و شورش ها در پی مرگ جورج فلوید.

“ضد جرم ماموریت برای محافظت در نیویورک توسط فعالانه پیشگیری از جرایم به ویژه تفنگ خشونت” پلیس خیرخواه رئيس جمهور انجمن پت لینچ در بیانیه ای گفت در آن زمان است. “تیراندازی و قتل هر دو بالا رفتن به طور پیوسته رو به بالا اما ما رهبران شهر تصمیم گرفته اند که فعال پلیس نیست و اولویت ندارد. آنها را در انتخاب این استراتژی است. آنها را مجبور به روی چیزی حساب کردن با عواقب.”

شهردار بیل د Blasio همچنین اعلام کرد در اوایل این تابستان که شهر را بریده بریده NYPD بودجه توسط $1 میلیارد.

“من بسیار هیجان زده هستم به می گویند که ما یک برنامه است که می تواند رسیدن به اصلاحات واقعی است که می تواند دستیابی به واقعی توزیع مجدد در حالی که در همان زمان به اطمینان حاصل شود که ما را از شهر ما امن در حالی که ما مطمئن شوید که ما ماموران در حال گشت زنی در اطراف که در آن ما نیاز به آنها را در اطراف این شهر,” او گفت:.

صدها نفر از افسران پلیس نیز در زمینه بازنشستگی خود مقالات در هفته های اخیر به عنوان تنش بین نیرو و تبدیل شدن به بیشتر تیره و تار با افزایش جرم و جنایت و رشد ضد پلیس ضریب اطمینان در کشور است.

“تاپیک فقط و خیل خیل مردم گذاشت. اما هیچ جای تعجب وجود دارد در اینجا که جهنم می خواهد به ماندن در این شغل ؟ ” یک افسر گفت: در مورد بازنشستگی.

رئیس جمهور Sergeants خیرخواه انجمن Ed Mullins نیز برافراشته در برابر رهبری در این شهرستان در میان افزایش جرم و جنایت و پلیس بازنشستگی.

“هیچ رهبری بدون جهت و بدون آموزش برای سیاست های جدید,” Mullins گفت. “گروه برنج فلج شده است [و] هم از ترس به حمایت خود سوگند سوگند در ترس از دست دادن شغل خود. متاسفانه مردم این شهرستان به زودی تجربه آنچه در شهر نیویورک بود که در سال 1980 بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im