شهر نیویورک ثبت شده صفر و میر ناشی از coronavirus برای اولین بار از زمان همه گیر آمار شهرستان در ماه مارس است.

یک زمانی در کانون بحران بهداشت و درمان گزارش روز شنبه که هیچ coronavirus مربوط به مرگ و میر صورت گرفت در روز شنبه با توجه به داده های اولیه از نیویورک بخش سلامت و بهداشت روانی است. مقامات ثبت بدون تایید مرگ و میر ناشی از این ویروس در روز جمعه نیز هست اما آیا گزارش دو احتمال مرگ و میر.

داده های جدید مرز شهرستان نشده گزارش COVID-19 مرگ پس از اولین مقیم درگذشت از بیماری در مارس 11, نشان می دهد که نیویورک با موفقیت مسطح منحنی آن. دولت به عنوان یک کل است که گزارش شده بیش از 400 ، 000 مورد از coronavirus و بیش از 32,000 مرگ و میر در چهار ماه گذشته.

در حالی که موارد در نیویورک به نظر می رسد کردن تدریجی آنها در حال افزایش در کشت از ایالات جنوبی. فلوریدا یک رکورد در روز یکشنبه به صورت روزانه coronavirus موارد پس از گزارش بالاترین تک روز افزایش می دهد و در عین حال برای هر دولتی در کشور است.

دموکراتیک رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو روز جمعه گفت که این افزایش در کشورهای دیگر می تواند منجر به افزایش ویروس در دولت خود را.

“شما در حال رفتن برای دیدن شماره های ما و غرب اعداد احتمالا شروع به افزایش به این دلیل که ویروس است که شما در حال حاضر در جنوب و غرب — کالیفرنیا مشکل واقعی — آن را به عقب می آیند در اینجا او گفت:” در یک مصاحبه رادیویی. “این در حال رفتن به آمده به عقب در اینجا. مثل این است که در یک merry-go-round. آن را کاملا قابل پیش بینی است. و ما در حال رفتن به رفتن را از طریق افزایش. من می توانم احساس آن در آینده. و آن است که بسیار غیر ضروری و خیلی بی رحمانه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im