شهر نیویورک پست های تیز سنبله در coronavirus مرگ و میر پس از تست نشده قربانیان اضافه شده

New York City, سخت ترین ضربه به ما شهرستان در coronavirus همه گیر تجدید نظر رسمی خود را Covid-19 مرگ و میر به شدت بالاتر به بیش از 10 ، 000 در روز سه شنبه شامل قربانیان احتمالی به جان از بیماری ریوی اما هرگز مورد آزمایش قرار.

جدید تجمعی شکل برای “تایید شده و احتمالی Covid-19 مرگ” منتشر شده توسط نیویورک شهرستان در بخش بهداشت و درمان مشخص شده افزایش سرسام آور بیش از 3,700 مرگ و میر به طور رسمی نسبت به این بیماری بسیار مسری از مارس 11.

60 درصد سنبله در گزارش مرگ و میر بر خسارات عظیم تحمل در, پرجمعیت ترین شهرستان که در آن برای تلفن های موبایل از ندبه صدای تکرار شده تقریبا بدون توقف تا حد زیادی از طریق خیابان های خالی برای هفته ها.

این شهر تجدید نظر تعداد 10,367 در همه, افزایش تعداد coronavirus مرگ و میر در سراسر کشور به بیش از 28,300 — نیویورک حسابداری برای بیشترین سهم مرگ و میر.

تنها با بخش کوچکی از جمعیت ایالات متحده آزمایش coronavirus تعدادی از شناخته شده عفونت صعود به بیش از 6,00,000 که از روز شنبه با توجه به در حال اجرا همشهری چوب خط حساب کردن.

ما مقامات بهداشت عمومی به طور کلی تنها نسبت مرگ و میر به Covid-19 بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus زمانی که بیماران آزمایش مثبت برای ویروس.

شهر نیویورک در بخش بهداشت و درمان گفت: آن را در حال حاضر نیز تعداد دفعات مشاهده هر گونه مرگ و میر تلقی یک “احتمال” coronavirus مرگ تعریف شده به عنوان یک قربانی که “گواهی فوت لیست به عنوان علت مرگ ‘Covid-19’ یا معادل آن.”

مارس 11 استفاده شد به عنوان نقطه شروع چرا که تاریخ اولین تایید coronavirus مرگ این شهرستان گفت.

“پشت هر مرگ یک دوست, یک عضو خانواده یک عاشق” گفت: کمیسیون بهداشت و درمان Dr Oxiris Barbot. “ما در حال تمرکز بر حصول اطمینان از که هر نیویورکر که درگذشت به دلیل Covid-19 محسوب می شود.”

رویکرد جدید در شهر نیویورک می تواند راه را برای سیاست های مشابه در جاهای دیگر در سراسر کشور احتمالا منجر به افزایش در گزارش ما coronavirus مرگ و میر.

حتی قبل از روز سه شنبه تجدید نظر در شهر نیویورک در شماره جدید ما مرگ و میر در سه شنبه رسیده بود حداقل 2,228 بالاترین تلفات در عین حال در یک دوره 24 ساعته.

لوئیزیانا یکی دیگر از coronavirus نقطه داغ و کالیفرنیا نیز گزارش داد ثبت روزانه خوشه در مرگ و میر در روز سه شنبه با وجود نشانه های آزمایشی در سراسر کشور در روزهای اخیر وقوع بود شروع به فروکش کردن.

بدترین است می گوید: فرماندار نیویورک

فرماندار نیویورک اندرو کومو که دولت بهداشت و درمان, شبکه های تیره و تار شد به شکستن نقطه توسط یک موج Covid-19 بستری بود روز دوشنبه گفت: این به نظر می رسد “بدترین است.”

مقامات بهداشت هشدار داده اند که مرگ ارقام عقب مانده شاخص شیوع آینده پس از ترین به شدت بیمار بیماران سقوط بیمار و به این معنی نیست stay-at-home محدودیت های عدم جلوگیری از انتقال.

ایالت نیویورک و برخی دیگر سخت-آمار مناطق ادامه به گزارش های تیز کاهش در بستری شدن در بیمارستان و تعداد بیماران در هواکش اگر چه خط مقدم بهداشت و درمان کارگران و منابع باقی مانده فوق العاده ای تحت استرس است.

“فلات نیست خیلی راحت جایی برای زندگی” دیوید رایش رئیس جمهور از نیویورک بیمارستان کوه سینا گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “بنابراین من فکر نمی کنم مردم باید جشن زودرس.”

که محتاط توجه بود همچنین صدا توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا بیماری های عفونی مشاور دکتر Anthony Fauci که گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن آوریل 1 هدف برای راه اندازی مجدد اقتصاد شد “بیش از حد خوش بینانه”.

Fauci, انعکاس بسیاری از فرمانداران گفت: در خبر مربوط به مصاحبه است که مقامات بهداشتی باید قادر به تست این ویروس به سرعت منزوی کردن موارد جدید و پیگیری کردن عفونت های جدید.

ما برای پایان دادن به خاموش کردن?

در روزانه خود را در کاخ سفید جلسه بعد در روز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او نزدیک به تکمیل یک طرح برای پایان دادن به امریکا coronavirus خاموش کردن آن انداخته است میلیون ها نفر از کار است و ممکن است نونهالان با شروع مجدد کتک اقتصاد ایالات متحده در برخی از نقاط کشور حتی قبل از آوریل 1.

رئيس جمهور در زمان تمدید هدف سازمان جهانی بهداشت در این جلسه گفت: او دستور دولت برای توقف ما بودجه را به ژنو مبتنی بر نهاد بیش از آن در دست زدن به این بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک جمهوری خواه که قبل از وقوع تبلیغ یک اقتصاد پر جنب و جوش به عنوان یک ستون از نوامبر 3 حضور در انتخابات مجدد پیش از آن به شدت انتقاد کرد در دولت دموکراتیک فرمانداران پس از کومو گفت رد هر گونه سفارش ریاست جمهوری برای بازگشایی اقتصاد بیش از حد به زودی.

“بگویید فرمانداران دموکرات که به ‘شورش در بونتی’ یکی از من تمام زمان های مورد علاقه, فیلم,” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت در روز سه شنبه با اشاره به یک فیلم کلاسیک در مورد یک قرن 18 شورش علیه افسر فرمانده یک نیروی دریایی کشتی.

اما تهمت باب روز پایین اظهارات خود در جلسه کاخ سفید گفت او “اجازه” فرمانداران – با وجود شک و تردید از برخی کارشناسان که در انتخابات ریاست جمهوری است چنین قدرت – برای اجرای برنامه در کشورهای خود را در زمان مناسب.

Cuomo, حزب دموکرات و فرمانداران شش ایالت شمالی این کشور اعلام کرده اند که آنها در حال هماهنگی در برنامه ریزی منطقه ای به تدریج لغو محدودیت. فرمانداران از کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن با تشکیل یک شبیه West Coast منطقه ای پیمان.

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom و اورگان فرماندار کیت براون هر دو حزب دموکرات روز سه شنبه ارائه چارچوب در نهایت برای شروع مجدد زندگی عمومی و کسب و کار در کشورهای خود را.

برخی از جمهوریخواهان از جمله فرمانداران از اوهایو مریلند و نیوهمپشایر نیز گفت: کشورهای دارای حق تصمیم گیری زمان و نحوه بازگشایی شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im