شهر نیویورک در حال حاضر کانون Coronavirus بحران در ایالات متحده به عنوان موارد عبور از 5000

Coronavirus crisis, Coronavirus in US, Coronavirus in new york, united states, coronavirus in US, latest news on Coronavirus outbreakایالت نیویورک اندرو کومو فرماندار اعلام کرد برخی از دقیقترین اقدامات به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در ادامه به موشک وار رفتن در دولت است. (رویترز عکس)

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفته است که این شهر شهری است که “کانون” از coronavirus بحران در ایالات متحده به عنوان مقامات دولتی اعلام کرد برخی از مهمترین اقدامات سختگیرانه برای کاهش سرعت گسترش این بیماری همه گیر است که تاکنون بیش از 200 زندگی در کشور است.

شهردار در روز جمعه گفت که وجود دارد 5,151 تایید موارد coronavirus در این شهرستان است. “و به شما چشم انداز است که در حال حاضر حدود یک سوم از تمام coronavirus موارد در ایالات متحده آمریکا است. آن است که حدود دو سوم از موارد در ایالت نیویورک است. من از آنها بدم میاید به این می گویند اما حقیقت ما در حال حاضر در کانون این بحران حق در اینجا در این کشور بزرگترین شهرستان” شهردار گفت.

اخبار مرتبط

اما تعداد موارد و مرگ و میر در ادامه به افزایش در نرخ هشدار دهنده در این شهر و سراسر کشور.
اواخر جمعه و مقامات گزارش 5,683 تایید coronavirus موارد در شهر نیویورک و 43 مرگ و میر. این رشد از 5,151 موارد 29 مرگ و میر زودرس جمعه. ایالت نیویورک نزدیک به 7000 موارد و با 6 درصد از جمعیت ایالات متحده, دولت حساب برای بیش از یک سوم از تمام تایید COVID19 موارد در کشور است.

متحده در سراسر کشور در حال اجرای اقدامات سخت است که میلیون ها نفر از شهروندان در-درب آغاز این آخر هفته. ایالات متحده New York, New Jersey, کانکتیکات, و ایلینوی دستور ساکنان آن به ماندن بیشتر در داخل خانه در اثر این معنی که یک پنجم آمریکایی ها به زودی نیاز به ماندن در خانه.

ایالت نیویورک اندرو کومو فرماندار اعلام کرد برخی از دقیقترین اقدامات به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در ادامه به موشک وار رفتن در دولت است. کومو اعلام کرد که او با امضای “ایالت نیویورک در مکث” فرمان اجرایی در 10 نقطه سیاست برای اطمینان از ایمنی برای همه.

این شامل یک دستور جدید که همه غیر ضروری کسب و کار ایالت باید در پرسنل دفتر توابع موثر در 8ساعت در روز یکشنبه و به طور موقت توقیف غیر ضروری بوده و برخی از افراد با هر اندازه و به هر دلیلی. هنگامی که در افراد باید عمل اجتماعی فاصله حداقل شش فوت از دیگران و افراد جوان نیز باید عمل اجتماعی دورى و اجتناب از تماس با جمعیت های آسیب پذیر.

او همچنین اعلام کرد “ماتیلدا قانون” – نام فرماندار مادر به محافظت از نیویورک ترین جمعیت های آسیب پذیر از جمله افراد سن 70 و کسانی که با سیستم ایمنی بدن و کسانی که با بیماری زمینه ای. اندازه گیری نیاز به این گروه از نیویورک به ماندن در خانه و محدود کردن خانه ملاقات به بستگان و یا دوستان نزدیک نیاز به کمک های اضطراری. در مورد لازم است به بازدید از این افراد بازدید کننده باید prescreened با در نظر گرفتن متوسط و دیدن اگر فرد است و برگزاری نمایشگاه از دیگر علائم شبه آنفولانزا. هر دو نفر باید یک ماسک برای مدت زمان بازدید.

شهردار ستایش کومو تصمیم به اطمینان حاصل شود که تمام غیر ضروری کارگران با استثنا از مردم انجام خدمات ضروری برای شهرستان و دولت است. “نیویورکی ها و کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی, جامعه, گروه خانه عبادت همه پنوماتیک. ایالت نیویورک انجام درست سیاست های مناسب برای محافظت از همه ما و بسیاری از دیگر راست حرکت می کند به دقت به مطمئن شوید که همه ما از این طریق دریافت کنید,” او گفت:.

او با این حال ناودان جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را برای دست زدن به این بحران گفت: “همه چیز را حس می کند تا زمانی که شما به دولت فدرال است. و من هنوز هم نمی توانند درک کنند…اینجا چه خبره. اساسا رئیس جمهور ارائه شواهد جدید از عمل است.

“من نمی فهمم که چرا من نمی تنها ساده ترین چیزی که به ما کمک کند و کمک به کل این کشور بسیج نیروهای مسلح ما. ما باید توانایی خود را خود لجستیکی توانایی عملیاتی خود را در توانایی خود را فوق العاده پرسنل خود از جمله فوق العاده ای پرسنل پزشکی. ما به آنها نیاز دارید در اینجا ما به آنها نیاز دارید در حال حاضر. آن را به عنوان ساده به عنوان آن است و منظور هنوز داده نشده است.”

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>