نیویورک شهرستان, سیاه داعش در د Blasio و شورای شهر به ‘خود را با دستبند از پلیس’

شهرستان فعالان و رهبران خواستار شهردار نیویورک, بیل د Blasio و نیویورک کمیسر پلیس درموت شیا به دوباره سوار خود را ضد جرم واحد پس از 28 نفر کشته در تیراندازی در ماه ژوئن همراه با مقدار رو به رشد در ماه جولای.

چند سیاه و رهبران جامعه جمع آوری شده در بروکلین در روز سه شنبه و به نام به شهردار, شورای شهر, و روحانیت رهبران برای پایان دادن به خشونت ravaging جوامع خود.

فعالان تحقیر پلیس اصلاحات پیشنهادی مسئولان شهرستان و متهم آنها را از اصرار ضد پلیس فعالان مانند سیاه و سفید زندگی می کند توجه به دیکته شهر سیاست. آنها به نام بر د Blasio به ثبت نام پلیس لایحه اصلاحات که شورای شهر فقط به تصویب رسید.

“آفریقایی آمریکایی جامعه است گفت: ما نمی خواهیم جرم و جنایت در اینجا. نود و پنج درصد از مردم در اینجا مناسب و معقول شهروندان مطیع قانون و قانون است برای یاغی” اسقف جرالد Seabrooks به خبرنگاران گفت: شنبه پس از یک سیل از پنج تیراندازی اوایل دوشنبه شب در Canarsie. “لطفا شهردار خود را با دستبند از پلیس. اجازه دهید آنها را پلیس با حرفه ای و احترام و حسن نیت ارائه میدهد.”

بروکلین قصبه جمهور اریک آدامز سابق NYPD افسر گفت: در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی که یک رکود در پلیس جوامع رو به تفنگ خشونت غیر قابل قبول است.

“شما قسم خورده برای خدمت به حفاظت از شهر” آدامز گفت.

NYPD با تصویب د Blasio, منحل ضد جرم واحد است که با تمرکز بر تصرف غیر قانونی اسلحه از خیابان ها در ماه گذشته. شهردار و کمیساریای رو فشار از فعالان برای معکوس کردن این تصمیم را واحد به خیابان. شهردار در دفاع از این تصمیم به انحلال این واحد برای دومین روز این هفته است.

سابق NYPD کمیسر برنی Kerik توصیف به واشنگتن آزما او برجسته بین مشروع فعالان جامعه که واقعا می خواهید برای بهبود جوامع خود و در خارج از آشوبگران.

گروه دوم است “مسئول 80 درصد از اسلحه. شما نمی توانید به آن جوامع به عنوان یک پلیس،”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de