جدید ویرجینیا قانون اجازه می دهد تا DC تک تیرانداز برای درخواست آزادی مشروط در سال 2024

ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم امضا نوجوانان صدور حکم لایحه به صورت قانون در این هفته است که ایجاد این امکان برای آزادی مشروط محکومان سی تک تیرانداز لی Malvo.

این قانون جدید اجازه می دهد تا به مردم خدمت احکام زندگی برای ارتکاب جرم قبل از سن 18 سالگی در نظر گرفته شود برای آزادی آنها پس از 20 سال خدمت کرده در زندان است.

لی بوید Malvo, 35, دریافت چهار احکام زندگی در ویرجینیا برای مشارکت خود را در بیشتر, Washington, d. C., منطقه, تیرانداز از خفا, تیراندازی که منجر به کشته شدن 10 نفر در سال 2002. یک دختر 17 ساله در زمان Malvo ادعا کرد که او تحت تعلیم توسط جان آلن محمد و متقاعد به شرکت در جرم ولگردی و قانونی شکنی کشیده است که در سراسر ایالات متحده است. محمد (ص) به مرگ محکوم و اعدام شده در سال 2009.

دادگاه عالی بود وزن, آیا Malvo سزاوار یک جلسه جدید به عنوان یک نتیجه از احکام اخیر محرومیت زندگی جملات برای نوجوانان, اما Malvo وکلا کاهش یافته است در این صورت پس از یادگیری جدید صدور حکم قوانین در ویرجینیا.

Malvo را به حبس ابد باقی خواهد ماند اما او در حال حاضر واجد شرایط برای آزادی مشروط در 2024, با توجه به Fox 5 DC.

Malvo همچنین چهره شش حبس ابد بدون امکان آزادی مشروط در مریلند است و به چالش کشیدن آن جملات در یک اقدام جداگانه. او علاوه بر این می تواند با اتهام قتل در کشورهای دیگر با توجه به نیویورک تایمز.

“من یک هیولا” Malvo گفت: در مورد اقدامات خود را در سال 2012. “اگر شما نگاه کردن به تعریف این چیزی است که یک هیولا است. من یک سادیست. من یک دزد. من به سرقت برده و زندگی مردم است. من شخص دیگری مناقصه فقط به این دلیل آنها گفت ، … وجود ندارد قافیه یا دلیل یا حس است.”

برخی از اعضای خانواده قربانیان Malvo حمله ابراز ترس در فکر خود آزادی مشروط.

“من آماده نیستم که برای همه” گفت: Cheryl شاو که پدر کشته شد در طول Malvo و محمد را به جرم ولگردی و قانونی شکنی. “او که در آن او قرار بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>